Магнітогорци мають можливість займатися в шістнадцяти муніципальних фізкультурних установах

- У цьому році середня заробітна плата в сфері фізкультури і спорту склала 20,7 тисячі рублів, у тому числі тренерів-викладачів - 31,5 тисячі, - розповів начальник управління Андрій Поляков. - Також залучають кошти з позабюджетних джерел. За півріччя установи, підвідомчі управління, отримали 44,9 мільйона рублів. В рамках виділених бюджетних асигнувань в восьми спортивних школах управління організовані безкоштовні заняття для 7055 дітей і підлітків.

Чим більше тим краще

Як підсумок, спортсменам Магнітки присвоєно 1613 юнацьких, 796 масових розрядів. 91 людина стала кандидатом у майстри спорту. Четвёрим присвоєно звання майстра спорту Росії.

Знак ГТО на грудях у нього

Магнітогорська спортсмени за півроку принесли в скарбничку міста чимало нагород. Бронзовим призером Кубка Європи з дзюдо стала Вікторія Соколова. Шостий на Кубку світу з фристайлу - Анастасія Чірцова. У фінал чемпіонату Європи з веслувального спорту вийшла Катерина Курочкіна. Студенти МГТУ завоювали срібну і бронзову медалі чемпіонату Європи з настільного тенісу. На чемпіонатах Росії Магнітогорський спортсмени завоювали одну золоту, дві срібні і три бронзові медалі. Юні спортсмени заробили дев'ять медалей першостей Росії. Традиційно вдало виступають наші спортсмени з обмеженими можливостями здоров'я. Ними завойовано десять медалей першостей Росії, 16 - чемпіонатів Росії.

На особливу увагу заслуговує бронзова нагорода другого дивізіону чемпіонату Росії Магнітогорській баскетбольної команди «Динамо-Магнітогорськ», яка в останні роки пройшла складний шлях з заміною тренера, зміною складу і всього за один сезон піднялася з призерів третього дивізіону до призового місця другого дивізіону.