Думка з трибуни

Зроблено ще один переможний крок. У впертій боротьбі «Спартак» переграв непоступливого суперника - практично заново зібраний після паузи в чемпіонаті махачкалінський «Анжи». За традицією своїми враженнями і минулий матч діляться відомі спартаківські уболівальники.

З Перемогою усіх червоно-білих! Це найважливіший результат, після того, як оступилися конкуренти.

Нехай і не розгромна Перемога, як мені хотілося, але виграна на емоціях, працьовитість і самовідданості кожного гравця нашої команди. Ні на секунду не сумнівався в результаті, навіть після ставного першого тайму. Знав, Массімо знайде слова для хлопців у роздягальні і підкаже як і головне що потрібно зробити.

Нехай тепер заздрісники говорять про чергову везіння, але як говорить прислів'я: Везе тим, хто везе, тобто найсильнішим.

Ця Перемога ще один маленький шажочек до нашої головної мети сезону! :)

Гра розділилася на два абсолютно різних тайми, в першому дике кількість браку в передачах, навіть від Фернандо. Відсутність пресингу і бажання перемоги. Пов'язую це з тим, що наші, звичайно, знали підсумок матчу в Пермі і, мабуть, порахували, що зможуть взяти три очки без особливих зусиль. «Анжи» став при організованою командою, вони наситили центр поля і часом непогано огризались.

У нас знову розчарував Попов, ми маємо право вимагати від нього більш змістовної гри, але як бачимо, він губиться в іграх, коли стикаємося з командами, що ставлять автобус перед воротами.

У перерві, мабуть Массімо виписав порцію чарівних «люлей», і ми побачили те, до чого нас привчила Каррера в першій частині сезону, притиснули «Анжи» по-повній і ті почали сипатися.

Дуже радий за Сашу Самедова, своїм голом він уже виправдав свій перехід.

Попереду матч з «Локо», вони кістьми ляжуть проти нас, впевнений, в тому що вони не будуть закриватися і гра піде на зустрічних курсах. Тим краще для нас, сподіваюся, що зможе зіграти Адріано, в таких матчах він себе почуває як риба в воді.

І звичайно, не можу не відзначити, то кількість хворів хто прийшов на стадіон, 34,5К на Анжи це сильно!

Вважаю, матч буквально витягли на собі двоє: Дмитро Комбаров і Зобнин.

Перший закінчив гру з 85% точних передач (Man of the match), а в відрізку з 46 хвилини до забитого гола, коли вся гра фактично йшла через лівий фланг, таке враження, що не помилявся взагалі!

Роман же зайвий раз довів, що його місце - в середині поля. Саме тут виявляються всі кращі якості екс-динамівця: мобільність, швидкість, здорова агресія, акуратність в передачах, вміння вирватися на оперативний простір за рахунок ведення м'яча. Відмінний футболіст.

Яскравою, «чемпіонської» гри вболівальники вчора не побачили. Моя думка, по 4 причин:

Чергова мінімальна перемога 1-0 від шеф-кухаря Массімо. Після якої щоразу думаєш: «Як йому це вдається?»)

Коли ми говорили перед стартом другого етапу, що нам належить 13 фіналів, багато хто сприймав це як якусь накачування, щоб мовляв не розслаблялися перед нескладними матчами. Мабуть це сильніше треба говорити гравцям, бо ця хвороба (недонастрой) властива нам вже давно. Добре що вчора Каррера зрозумів це вже в ході матчу і після перерви ми були набагато зібраний і відповідальніше.

Ну а по факту минулого вікенду можна сказати одне. Нічого в таблиці не змінилося. Нічого. «Зеніт» за всіма розкладами повинен був втратити очки в Пермі (добре, що 3, а не два), а ми і армійці зобов'язані були брати максимум. Так і сталося.

Попереду дуже складний тур для нас. Ось якщо ми будемо в таких турах, як мінімум не програвати, тоді і можна буде дозволити собі трохи більше помріяти про настільки довго бажаному. А поки що, повторюся, нічого в розкладах, не змінилося. Наступні тур може повернути все на місце.

Єдине, що мене заспокоює, це те, що з сильними суперниками ми завжди виходимо налаштованими.

Власне кажучи, - все було очікувано. І яку имеено гру буде ставити Григорян «Анжи» - в тому числі. «Спартаку» з такими командами грати було завжди непросто, і потрібно було просто терпіти і терпіти, що команда, в загальному і зробила. А зробити це саме «під замовлення», коли тобі, після осічки «Зеніту» потрібна тільки перемога, - дуже і дуже непросто, і честь хлопцям і хвала.

Ну, а так - Промес поки явно не зовсім в порядку, та й взагалі команда не знаходиться на піку ігрових кондицій - коли м'яч від технічних гравців відлітає як від забору, і коли це не поодинокий випадок - зрозуміло, що просто м'язи подзабіти поки, тому і з пластикою проблеми.

Ну, а в цілому, повторюся, - цілком прохідна гра. Перемогли і добре, ейфорії ніякої немає - тому як саме тут і зобов'язані були перемагати.

Бомжі, навіть програвши, примудрилися ускладнити «Спартаку» життя.

Наші увінчані регаліями до вух кімнатні орли примудрилися на радощах розслабитися і, на мою думку, в першому таймі стояли гірше дагов, майстерності яких вистачало на те, щоб грамотно розставлятися і пресингувати, але, на щастя, нема на то, щоб завершувати моменти типу Прудніковского .

На мою скромну думку, брак Глушакова позначилася не фактом його відсутності, а тим, що без нього і Фернандо, і Зобнин грали по-іншому і не зовсім на тих позиціях, де грали в Краснодарі. Не вийшло.

Самед теж не феєрія, добре хоч забив.

Попов зіграв середньо, Квінсі тільки набирає форму, коротше, добре все, що добре закінчується. Виграли і забули.

З «Локо» буде набагато важче. Сподіваюся, обіграємо дівок. да так, що собака на радощах або зі злості відкусить Гінеру не тільки палець, як після «Анжи».) Вперед, "Спартак»!