Дніпро »на виїзді зіграв результативну нічию з« Карпатами »- дніпро інфо

Двох голів Довбіка «Дніпру» не вистачило для перемоги.

Матч вийшов видовищним: вже в першому таймі «Карпати» від голу після удару Луньова врятувала штанга, а «Дніпро» після удару Гладкого - хрестовина. Однак першою пропустила саме наша команда: Сваток зрізав м'яч в свої ворота після прострілу чачу з лівого флангу.

У другому таймі «синьо-біло-блакитні» зусиллями Довбіка змогли не тільки відігратися, а й вийшли вперед. Спочатку нападник з лінії воротарського замкнув простріл Кочергіна, а потім забив потужним ударом після скидки Сватка. Але втримати переможний рахунок підопічним Михайленко не вдалося: Худоб'як в боротьбі зі Сватко зумів проштовхнути м'яч у ворота Луніна.

Підсумкова нічия 2: 2 (третя в цьому сезоні для «Дніпра» і «Карпат»), яка не дозволяє львів'янам відірватися від «Дніпра», а «дніпрянам» залишає шанси на порятунок (якщо з команди знову не будуть зняті очки).

Голи. Сваток, 27 (автогол), Худоб'як, 68 - Довбік, 50, 64;

«Карпати»: Боровик - Нестеров, Лобай, Дитятьєв - Зубейко (Мірошниченко, 90 + 2), чачу (Вербний, 65), Філімонов (Гуцуляк, 49), Матвієнко - Худоб'як, Кльоц - Гладкий;

«Дніпро»: Лунін - Адамюк, Сваток, Лопиренок, Влад - Нагієв - Вакулко (Чеберко, 78), Польовий, Когут (Кочергін, 46), Луньов - Довбік (Баланюк, 78).

«Думаю, матч повинен був сподобатися всім, особливо другий тайм. У нас було багато моментів і забитих м'ячів, зазначу хороший темп на поле. У моїй практиці вперше, коли ми забили чотири голи і не здобули перемогу, але це футбол. З «Карпатами» на їх домашньому стадіоні всім важко грати. Ми поставили львів'ян в скрутне становище і могли перемагати. Емоції від гри більше позитивні.

Нам потрібно набирати очки, щоб було що знімати. Мотивація для будь-якого футболіста - виходити на поле, це суть кожного спортсмена, футболіста. Незалежно від того знімають окуляри, ми повинні боротися і бути чесними перед уболівальниками, тренерами, самими собою. На щастя, проблем з мотивацією у наших гравців немає.

Ми виконуємо те, що повинні. Я вірю в те, що команда «Дніпро» не зникне з футбольного небосхилу », - сказав Михайленко.

Після 24 турів «Дніпро» посідає одинадцяте, передостаннє, місце чемпіонату з 11 очками в активі (з «Дніпра» знято 15 очок). Команда Михайленко випереджає що йде останньою «Волинь» на 1 пункт і відстає від «Карпат» на 6 очок.