Чому перерваний футбольний матч черногорія- Україна, 27

Місцеві фанати вже на перших хвилинах гри кинули в голкіпера Ігоря Акінфєєва фаєр.

Як не дивно, після першого інциденту суддя замість скасування гри вирішив продовжити поєдинок, повернувши футболістів на поле. Але в другій половині матчу фанати вже використовували піротехніку, повністю зірвавши гру.

Матч зупинено, президент УЄФА Мішель Платіні особисто прийняв рішення про те, що перегравати його не будуть, а збірній команді Чорногорії зарахують технічну поразку 0: 3.

Взагалі не розумію, чому матч не припинили відразу ж, адже ясно було, що гравцям довелося діяти з побоюванням, а значить, нормальної гри вже не було б.

Або це показове застосування санкцій протівУкаіни з боку ЄС в особі президента УЄФА та англійської делегата матчу? Про що можна було так довго радитись. Адже це не перший подібний випадок, як правило, навіть непряма загроза здоров'ю футболіста ставала причиною припинення матчів, приносячи господарям гри технічну поразку.

Знову провокатори сварять братські народи.

Костянтин ів Сергій Миколу. [97.3K]

В принципі, якщо команди через "технічної перерви" якщо вийшли на поле, значить керівники української збірної дали на ТО згоду. - 2 роки тому

На жаль, останнім часом ми часто стаємо свідками групи неадекватних уболівальників, яких і язик не повертається назвати вболівальниками, своєю поведінкою псують саму суть атмосфери гри номер один. Перший інцидент на поле у ​​відбірковому матчі стався вже на перших секундах гри, коли в голкіпера сборнойУкаіни Ігоря Акінфєєва прилетів палаючий фаєр, а другий, який поставив крапку в грі, на 65 хвилині після нереалізованого пенальті Романа Широкова. На це раз сторонній предмет прилетів в спину Дмитра Комбарова. Матч догравати не представлялося можливим. Чекаємо технічного рішення дисциплінарного комітету УЄФА.

Матч Україна-Чорногорія закінчився на 65 хвилині через безчинства футбольних фанатів. Після того, як Роман Широков не реалізував пенальті, на площалка полетів сторонній предмет, який потрапив в спину іншому українському гравцеві Дмитру Комбарова.

А на перших секундах матчу постраждав наш воротар Ігор Акінфєєв, в голову якого потрапив палаючий флаєр.

Футбольні фанати завжди відрізнялися своєю агресивністю, але такої кількості пригод за одну гру я не пам'ятаю.

Але чому - то матч продовжився через 35 хвилин, хоча Украінанам взагалі не потрібно було продовжувати гру, адже правда була на їхньому боці, але команди продовжили матч, який знову був зупинений, але вже під тором таймі внаслідок безладів на стадіоні, після яких матч був остаточно зупинений за рахунку 0. 0.

Швидше за все, Украінанам зарахують технічну перемогу, але від УЄФА можна очікувати всього і навіть несподіваного рішення. Поживемо побачимо.

Сумно, що політичні інтриги перекинулися на всі сторони життя людей, які ще вчора жили в мирі і дружбі.

Коли зароджувалися міжнародні спортивні змагання, вони прагнули відволікатися від політичних чвар. На час проведення Олімпійських ігор припинялися війни між країнами, надаючи рівні права всім учасникам, в тому числі, право на елементарне людське повагу.

Сьогодні, коли світ набагато краще забезпечений матеріально, люди грамотніше, подібна поведінка спортивних уболівальників, коли в спортсменів кидають різні предмети, в голові нормальної людини просто не вкладається.

А тих, хто потурає такій поведінці, схоже бог зовсім позбавив розуму.