Чому лідер ЦСКА олександр Радулов ні в чому не винен

Що сталося

В самому кінці третього періоду в першому матчі серії ЦСКА і «Слована» (2: 0) трапилася масова бійка, одним з героїв якої став лідер армійців Олександр Радулов, в основному, правда, втручався в конфлікти і відтягали суперників від партнерів.

Початок епізоду в кадр не потрапило, тому наступний повтор повинен був показати його повністю.

Як відреагували в «Слованом»

Мілош Ржига, який встиг вступити в гучний діалог з Радулова як по ходу матчу, так і в підтрибунному приміщенні, на післяматчевій прес-конференції був упевнений, що лідер ЦСКА повинен отримати видалення до кінця матчу:

«Я про суддів. Скажу, що незадоволений тільки останньої хвилиною, бо якщо гравець вийшов на лід під час бійки, то він повинен був отримати видалення до кінця матчу. Про суддів я не хочу розмовляти: такі ситуації ми очікували і готувалися ».

Чим все це загрожує Радулову

Пункт 1.2.5 статті 26 дисциплінарного регламенту КХЛ на цей сезон говорить: хокеїст, який першим (!) Залишає лавку запасних або штрафників під час конфлікту або бійки, згідно з правилами повинен бути покараний штрафними хвилинами 2 + 2 + 20, а також трьома матчами обов'язкової дискваліфікації і до двох матчів додаткової зі штрафом в 50 тис. рублів.

Втім, це напевно можна було б перекваліфікувати в пункт 1.2.6 «Залишає лаву запасних під час конфлікту або бійки», і тоді крім 10 штрафних хвилин і 30 тис. Рублів Радулову нічого не загрожувало б.

Втім, вся ця ситуація погіршилася післяматчевих діалогом Радулова з головним арбітром КХЛ. який підійшов до хокеїстові поговорити про його вихід з лави під час бійки. Зауважте, з боку Радулова починалося все досить ввічливо, чого не скажеш про словах Володимира Плющева:

- Перечитай правила! Я тобі подарую зі своїм автографом правила!

- Добре, я вас слухаю, так.

- Послухай мене, коли йде бійка, ніхто на поле ...

- Він впав, його вдарили зверху по голові ...

- ... ти не маєш права з лавочки вискакувати ...

- Але немає, він навіть не свиснув ще.

- Ти мене не ...

Розмова Радулова і Плющева продовжився в підтрибунному приміщенні. Бесіда пройшла на підвищених тонах з використанням нецензурної лексікі.Теоретіческі весь цей конфлікт можна було б притягнути як, наприклад, спортивну корпоративну дискваліфікацію і впаяти Радулову ще кілька матчів зверху.

Чим все закінчилося

Через пару годин з моменту конфлікту Володимир Плющев дав інтерв'ю агентству ТАСС. де заявив про отримані вибачення від Олександра Радулова:

«Чи будемо розглядати на СДК епізод, коли Радулов вискочив з крамниці під час бійки? Це від суддів має прийти, тоді будемо дивитися. Я думаю, що там ні бійки, нічого не було. На перезміні, тому нічого такого. Йде плей-офф, краще не треба це зайвий раз роздмухувати ».

Що відбулося насправді

Трохи незрозуміло, чому ліга не може це зробити сама, щоб її не звинувачували у всіх смертних гріхах, і в першу чергу - в тому, що Радулову робляться поблажки, бо він зірка ліги.

Мабуть, єдине, в чому винен Радулов, - так це в неповазі до старших. Але складно сказати, як вчинив би кожен, якщо б його відразу після матчу, який закінчився, по суті, бійкою, кілька хвилин в досить зухвалій формі звинувачували в тому, чого він по факту не скоював.