Байєр »переміг« баварию »в 31-му турі бундесліги

Перемога «Байєра» над «Баварією», вольові зусилля «Шальке» і подвиги «Падерборна» - в Німеччині відбувся 31-й тур національного чемпіонату.

«Байєр» перемагає «Баварію»

«Головний підсумок матчу - це те, що у нас ніхто не отримав травму», - сказав після гри Мануель Нойер. і голкіпера «Баварії» можна зрозуміти. Чемпіони Німеччини вже грають без Роббена, Рібері і Алаби, Левандовскі приміряє маску, так що ще одну травму команда б не пережила. Гвардіола терпіти не може жертвувати матчами заради майбутніх перемог, але тут йому довелося дати відпочити Мюллеру, Тіаго, Бернат та Хабі Алонсо. На позиції лівого захисника дебютував Ріко Штрідер, а в другому таймі на поле вийшов ще один нікому не відомий гравець - Лукас Гёртлер.

Проте «Баварія» виглядала зовсім непогано і навіть заслужила похвалу свого тренера. У першому таймі Гетце і Пісарро цілком могли вивести гостей вперед, хоча при цьому суддя не зарахував чистий гол Кісслінг. нібито забитий з офсайду. Після перерви Гетце знову не зміг переграти воротаря Лено, і на перший план вийшов Хакан Чалханоглу. Кращий виконавець стандартів в Бундеслізі засмутив і кращого воротаря світу - це перший гол зі штрафного, який Нойер пропустив в «Баварії».

А в останні 10 хвилин блискуче зіграв Карім Белларабі, який протягнув м'яча зі своєї половини поля до воріт «Баварії» і видав відмінний пас юніору Брандту. Той, до речі, забиває вже третій матч поспіль. «Байєр» продовжує боротьбу з «Гладбахом» за третє місце в Бундеслізі. А може - і не тільки за третє, так як

«Вольфсбург» продовжує втрачати очки. Але у «вовків» є перевага: в наступному турі «Байєр» і «Боруссія» грають між собою.

Ліга Європи кличе

Ще більш завзяте суперництво у претендентів місць в Лізі Європи. Кількість путівок буде залежати від результату фінального матчу Кубка Німеччини. Якщо виграє «Вольфсбург», то сьоме місце теж стане прохідним. «Аугсбург» ніяк не може набрати хід - «Кельн» затягнув команду Вайнцирль в зручну для себе в'язку гру, яка закінчилася вже дев'ятою для «козлів» нульовою нічиєю.

Важливу перемогу здобув «Вердер», а «Хоффенхайм» і «Боруссія» просто грали за шість очок. У першому таймі подій було мало, зате команди обмінялися голами. Фолланд, який цілком може переїхати в Дортмунд вже влітку, зробив дурника з Шмельцер - захиснику має бути соромно, що його так легко обіграли.

Втім, незабаром Хуммельс зрівняв рахунок, і на перерву команди пішли при нічийному результаті. У другому таймі моментів якраз було більш ніж достатньо, але забити нікому не вдалося. Кінцівка залишилася за гостями, які по ідеї повинні були втомитися після важкого кубкового матчу з «Баварією». Але саме «Боруссія» була дуже близька до того, щоб вирвати перемогу, - воротар Бауманн відбив небезпечні удари Обамейянг і Іммобіле. Поки без єврокубків обидві команди, але у «Боруссії» в запасі фінал в Берліні.

«Гамбург» знову на коні

Ще більш героїчні зусилля вживає «Падерборн», яка здобула виїзну перемогу в матчі з «Фрайбургом». Неймовірно бойова у Андре Брайтенрайтера команда. У гіршому становищі зараз «Штутгарт», так як «Гамбург» і «Падерборн» виграли, а «Ганновер» врятувався з рахунку 0: 2 у Вольфсбурзі. У цьому матчі був забитий найкрасивіший гол туру - він на рахунку Саліфа Сані.

5 фактів про 31-му турі

«Байєр» вже 15 раз в сезоні зіграв на нуль. Це новий клубний рекорд.

Мануель Нойер вперше за час виступів за «Баварію» пропустив гол, забитий прямим ударом зі штрафного.

«Боруссія» Дортмунд вперше в сезоні не програла виїзний матч, по ходу якого команда поступалася в рахунку.

«Вердер» - єдина команда в Бундеслізі, що забила зі стандартів більше голів, ніж з гри, - 24 проти 23.