Анжи »переміг« Ліверпуль »

«Анжи» взяв реванш у «Ліверпуля» за поразку на Енфілді. У матчі-відповіді Хіддінк кинув в бій провідних гравців, а ось тренер «Ліверу» Роджерс залишив удома аж 10 чоловік основного складу, вирішивши поберегти кадровий кістяк напередодні дуже важливої ​​гри з «Челсі».

Таким чином махачкалінци фактично вийшли грати проти дубля «Ліверпуля», що накладало на них додаткову відповідальність: ураження, та й нічиї, ніхто б не зрозумів.

На 23-й хвилині стартовий ігровий сумбур упорядкував дивно точний пас на Хендерсона. який вийшов один на один і для чогось віддав пас назад, запорів небезпечний момент.

«Анжи» відповів ударом Ето'О на 36 хвилині після пасу Жиркова. Джонс врятував свої ворота. Ще через 8 хвилин, під завісу тайму, махачкалінци відкрили рахунок. Траоре прекрасно підіграв собі м'яч на хід, перекинувши двох захисників, і другим дотиком закинув м'яч за комір необачно вискочив з воріт Джонсу. М'яч був забитий на класі і показав, що дубль «Ліверу» в захисті точно слабкіше основи «Анжи» в нападі. Кінцівка жахливо нудного і млявого першого тайму вдалася на славу.

Другий тайм вийшов жвавіше першого, хоча в діях команд як і раніше було багато безладдя. У "Ліверпуля" це пояснювалося тим, що на поле перебували резервісти, погано зіграні між собою. У "Анжи", швидше за все, - боязню втратити таку близьку перемогу над іменитим, нехай не по складу, але по імені, суперником.

І перемогу махачкалінци не упустили. Набрали 7 очок в групі і вийшли на проміжне перше місце.

- Ми дуже засмучені результатом, - сказав після гри тренер "Ліверпуля" Роджерс. - Тактично зіграли грамотно, з високою концентрацією. Весь перший тайм вели гру, але в кінці допустили дурну помилку. У другій половині не використали свої шанси, що не може не розчаровувати.

Проте я не шкодую про те, що поберіг Джеррарда, Суареса і інших футболістів основи. Сказати так було б образливо по відношенню до тих, хто сьогодні був на полі. Ми змінили тактику, грали за схемою 3-5-2. Однак Джо Коул виконав дуже великий обсяг роботи. У будь-якому випадку в нашій групі вирішальні ігри ще попереду.

Матч Ростов - Спартак завершився героїчної нічиєї 2: 2 після голу Вілюша

Про це стало відомо із заяви олімпійського саміту

Збірна Англії вперше в історії виграла юнацький чемпіонат світу з футболу

У вирішальній грі була розгромлена команда Іспанії з рахунком 5: 2

Найшвидший футболіст світу Теренс Пухир грає в Індонезії. Як би не так!

Баскетболісти ЦСКА перемогли "Ефес" в Євролізі, з'явившись в новій формі

Матч Арсенал - ЦСКА: господарі поля здобули перемогу над віце-чемпіоном Росії 1: 0

Чи буде він світити нашим спортсменам - дізнаємося зовсім скоро

«Локомотив» на першому місці в чемпіонаті Росії. Як таке стало можливим?

"КП" розбирається в причинах несподіваного лідерства столичної команди в Прем'єр-Лізі

Марія Шарапова: З Сереною Вільямс ми зустрінемося ще багато разів

Знаменита тенісистка відповіла на питання «КП»

Роналду приїхав отримувати приз гравця року з вагітною подругою

Протистояння з Мессі триває

Спеціальна церемонія вручення нагород відбулася в Лондоні

Московський "Локомотив", вигравши у "Краснодара" 2: 0, змінив "Зеніт" в лідерах Прем'єр-Ліги

Столичний клуб очолив турнірну таблицю після 14 турів сезону

Екс-президента федерації баскетболу оголосили в розшук

Юлію Анікєєва засудили до 4,5 років колонії

Австралієць Шейн Перкінс виграв свою першу медаль для Росії

Велосипедист, який змінив спортивне громадянство, на чемпіонаті Європи в Берліні завоював на треку срібну медаль в кейріне

Місця уболівальників «Спартака» продадуть фанатам «Севільї»