"Аланія". Хомич, Григор'єв, Плієв, Булгару, Дакоста, Хубулов (Неко, 49), Габулов, Бакаєв, Дудієв (Таказов, 20), Селайя, Бікмаєв (Гіголаєв, 73).

"Бешикташ": Речбер, Коркмаз, Сівок, Тораман, Кейбаші, Кавлак (Даг, 88), Фернандеш, Ернст, Гуті (Ауреліо, 62), Голошко (Пектемек, 71), Угу Алмейда.

Попередження: Коркмаз, 7. Габулов, 7. Дудієв, 11. Хубулов, 21. Плієв, 35. Фернандеш, 35. Булгару, 42. Бікмаєв, 70. Тораман, 70. Гіголаєв, 86. Неко, 89. Пектемек, 89.
Вилучення: Тораман, 86.

90 + 4 'Все, закінчений матч! Це була славна полювання, але, на жаль, "Бешикташ" проходить в груповий етап. Але за "Аланію" ні в якому разі не соромно!

90 + 3 'Селайя не добирає до м'яча після передачі Неко уздовж воріт!

90 + 2 'Після удару зі штрафного м'яч винесено зі штрафної, а пробив після підбору Бакаєв не потрапив у ворота.

90 + 2 'Рюшту після подачі відбиває м'яч в аут. Однак через кілька секунд штрафний біля воріт гостей.

90 + 1 'Весь "Бешикташ" окопався у власному штрафному майданчику. Коркмаз виносить м'яч на кутовий.

90 '4 хвилини додано. Ех, забагато пропустили владікавказци в Стамбулі.

89 'Чергова парочка попереджень.

88 'ГООООООЛЛЛ. 2: 0. НЕ МОЖЕ БУТИ. ДАНИЛО НЕКО.
Рюшту невдало вибив м'яч після подачі кутового, і Неко з центру штрафного майданчика вразив ціль!

86 'Черговий заміс на поле. Тораман отримує друге попередження і залишає поле.

85 'Сьомий кутовий в матчі заробили червоно-жовті. Після подачі Селайї Рюшту чогось пішов на вихід, але Григор'єв не зміг покарати досвідченого кіпера за нерозторопність.

84 'А ось тепер і справжній кутовий.

83 'Фернандеш зі штрафного навісив на дальню штангу, але м'яч полетів за лицьову. Через кілька секунд Гіголаєв заробив штрафний у самого кутового прапорця.

80 'ГОООООЛЛЛ. 1: 0. ГЕОРГІЙ Габулов.
Неко кинув в прорив в штрафну Селайю, той дійшов до лицьової лінії і зробив зрячий пас в центр на капітана, який в дотик переправив м'яч у ціль!

76 'Черговий момент! Гіголаєв прострілив з лівого флангу, м'яч дійшов до дальньої штанги, звідки Неко замість удару покотив м'яч уздовж воріт.

75 'Гіголаєв грудьми прокинув м'яч повз Торамана і, увійшовши в штрафну, пробив у дальній кут! Майстерності не вистачило, щоб закрутити м'яч у ворота, пролетів той мимо.

73 'Роланд Гіголаєв виходить на поле замість Бікмаева.

72 'Селайя пробив з небезпечного штрафного в масовану стамбульську "стінку".

71 'Мустафа Пектемек грає замість Голошко.

70 'Знову обмінялися картками команди - Бікмаєв і Тораман в центрі уваги.

68 'Черговий момент у "Аланії", Ернст підстрахував своїх партнерів по обороні.

66 'Дакоста вибиває м'яч на кутовий, але все закінчується для "Аланії" добре.

64 'Голошко порушує правила в чужій штрафній.

62 'Мехмет Ауреліо грає замість Гуті.

59 'Чергова непогана атака господарів, але Селайя забрався в офсайд.

57 'Габулов пробив зі штрафного з далекої дистанції - Рюшту відбив м'яч перед собою, але нікого з владікавказцев на добиванні не виявилося!

55 'А тепер уже Рюшту рятує свою команду! Черговий шанс виник біля воріт гостей після кутового, але 38-річний голкіпер виручив "Бешикташ" після потужного удару Бікмаева з лінії штрафної!

54 'Фернандеш пробив зі штрафного з 25-и метрів - Хомич врятував "Аланію"!

52 'Після подачі Бікмаева з кута поля Григор'єв пробив головою з відскоком про газон, але Рюшту встиг зреагувати на цей удар і перевів м'яч через поперечину!

51 'Черговий штрафний з правого флангу подав Бікмаєв - захисники вибили м'яч на кутовий.

49 'Даніло Неко виходить на поле замість Хубулова.

47 'Хубулов травмується. Схоже, ще одна вимушена заміна відбудеться у "Аланії".

46 'Другий тайм розпочався!

45 + 3 'І ще одна гостра атака "Аланії", але цього разу удару по воротах не сталося.

45 + 2 'Плієв пробив з дуже далекої відстані - не так уже й далеко від створу пролетів м'яч.

45 + 1 '3 хвилини додано.

45 'Селайя створює ще один класний момент, і знову не ділиться м'ячем з партнером! Але як небезпечно пробив сальвадорец!

43 'Розкривається гра, і арбітр дає суперникам боротися.

42 'Булгару отримав попередження.

41 'Селайя обіграв двох захисників на вході в штрафну і пробив з 15 метрів - м'яч пролетів поруч зі створом воріт!

40 'Рюшту абсолютно не поспішає вводити м'яч у гру від воріт.

38 'Алмейда пробив з гострого кута повз ворота. Однак Хомич все ж торкнувся м'яча, і буде кутовий.

36 'Хомич рятує "Аланію" після удару Алмейди в упор! Правда, португалець забрався в офсайд.

35 'Знову команди обмінялися попередженнями.

33 'Бікмаєв подав з лівого флангу, Хубулов рвався до м'яча, але Рюшту випередив його.

32 'Так, поки "Аланія" ні на йоту не наблизилася хоча б до одного забитого м'яча.

29 'Гра розбивається на безліч дрібних епізодів.

28 'І знову кутовий біля воріт Хомича.

26 'Еше один кутовий заробили турки.

25 'Хубулов заробив штрафний майже біля самого кутового прапорця, Бікмаєв знову намагався направити м'яч у ворота, але не влучив у нього.

24 'Якось швидко зійшов нанівець стартовий азарт владікавказцев. Не хотілося б в час, що залишився спостерігати сумне перекочування м'яча з боку обох команд.

22 'Після подачі корнера Сівок випередив усіх у боротьбі на другому поверсі, але б'є вище.

21 'Після подачі зі штрафного хтось зі своїх захисників ледь не зрізав м'яч у свої ворота. Хубулову попередження.

20 'Тепер потрібна допомога Кавлак.

18 'Дудієв потрібна допомога медиків. Аслан не може продовжити гру, його змінює Сослан Таказов.

17 'Після кутового досвідчений голкіпер неважливо зіграв на виході, але зі своїм завданням впорався.

16 'Бікмаєв зі штрафного подав м'яч в скупчення гравців, ніхто ігрову сферу не зачепив, а Рюшту ніяково відбив м'яч на кутовий.

15 'Алмейда виявився з м'ячем у штрафному "Аланії" і пробив, але м'яч пролетів повз ворота.

14 ' "Бешикташ" спокійно спостерігає за тим, як "Аланія" намагається будувати свої атаки.

11 ' "Гірчичник" отримує, здається, Дудієв.

9 'Дальній удар Бакаєва мети не досяг.

8 'Габулов прорвався по правому флангу і сильно навісив у воротарський - Рюшту виносить м'яч зі штрафної площі.

7 'Коркмаз і Габулов отримали по жовтій картці.

6 'Сутичка на полі у Владикавказі. Кормказ і Селайя боролися за м'яч, турок виніс м'яч за бокову, при цьому зарядивши по нозі Родольфо.

4 'Фернандеш подавав зі штрафного, м'яч від голови владікавказцев прилетів в руки Хомича.

2 'З самого початку гри команди націлені на вирішення своїх завдань.

Матч відбудеться. Команди проводять розминку. Початок матчу о 22:35 за московським часом.

Через погодні умови початок матчу відкладено на півгодини. І не факт, що зустріч взагалі почнеться.