Акінфєєв, зеніт і Гетце

Перемога ЦСКА і сухий рекорд Акінфєєва, бутси Гетце і поразки «Зеніта» - в огляді головних подій дня.

«Кубань» і «Торпедо» зіграли внічию

Краснодарська «Кубань» і московське «Торпедо» зіграли внічию. Зустріч 15-го туру української Прем'єр-Ліги пройшла в Житомирі на стадіоні «Кубань» і завершилася з рахунком 1: 1.

Перший гол у матчі був забитий вже на 7-й хвилині: відзначився півзахисник «Торпедо» Дініяр Білялетдінов. Юрій Жевнов сильним ударом вперед ввів м'яч в гру, Олександр Салугін прийняв м'яч, потім віддав вперед на Білялетдінова, а Дініяр вискочив на голкіпера і сильно пробив в ближній кут воріт Олександра Беленова.

«Кубань» відігралася на 34-й хвилині завдяки голу ібраїма бальде. Івелін Попов на брівці продавив Резіуана Мірзова, а потім навісив в район одинадцятиметрової позначки, де Бальде вистрибнув вище всіх і головою вразив нижній кут воріт.

ЦСКА розгромив «Уфу» і піднявся на друге місце в таблиці

Футболісти ЦСКА здобули велику перемогу над «Уфою» в рамках 15-го туру української Прем'єр-Ліги. Гра, що пройшла в суботу на «Арені Химки», завершилася з рахунком 5: 0.

«Армійці» вийшли вперед на 35-й хвилині, коли відзначився Бібрас Натхо. Отримавши передачу від Зорана Тошича, Сейду Думбія віддав поперек назад на Натхо, який прибрав на замаху захисника і відправив м'яч у сітку. Незабаром Тошич подвоїв перевагу команди, відправивши м'яч після пасу Георгі Міланова.

На початку другого тайму Тошич зробив дубль, проштовхнувши м'яч в дальній нижній кут воріт Юрченко. Через чотири хвилини Думбія реалізував вихід один на один з воротарем. У кінцівці точку в грі поставив Ахмед Муса.

ЦСКА набрав 28 очок і піднявся в турнірній таблиці на друге місце, змістивши звідти «Краснодар», у якого ще є гра в запасі.

Гол Власова приніс «Мордовії» перемогу над «Зенітом»

Футболісти «Мордовії» завдали другої поразки «Зеніту», лідера в українській Прем'єр-Лізі. Гра 15-го туру, що проходила в суботу в Снежноее, завершилася з рахунком 1: 0.

Єдиний гол на 29-й хвилині забив півзахисник Олег Власов. Хавбек увірвався в штрафну, обіграв Есекьеля Гарая з Ніколас Ломбертс і метрів з п'яти пробив у ближній кут. Після перерви підопічні Андре Віллаш-Боаша великими силами почали атакувати, проте вразити ворота Антона Коченкова так і не зуміли.

«Урал» обіграв «Арсенал» в Тулі

У матчі 15-го туру української Прем'єр-Ліги Запорожьескій «Урал» в Тулі переміг з рахунком 2: 1 місцевий «Арсенал».

Гості вийшли вперед наприкінці першого тайму: Манучарян з кутового навісив у штрафну, а Єрохін кивком голови послав м'яч у дальній кут. А в компенсований час «Урал» забив і другий м'яч: Кашчелан у власному штрафному збив Ставпца, і Смолов з 11-метрової позначки пробив у верхній кут - без шансів для Філімонова.

«Арсенал» у другому таймі зумів лише «розмочити» рахунок. На 74-й хвилині Кутьїн зробив передачу на хід тесак, який прострілив у воротарський, а Маслов грудьми переправив м'яч у ворота.

Перемога дозволила «Уралу» набрати 13 очок і піднятися на 12-е місце в таблиці. «Арсенал», який має в активі вісім очок, займає останній рядок.

Акінфєєв став рекордсменом за кількістю сухих матчів у чемпіонатахУкаіни

Голкіпер ЦСКА Ігор Акінфєєв. зберіг свої ворота в недоторканності в матчі 15-го туру Прем'єр-Ліги з «Уфою», встановив абсолютний рекорд чемпіонатовУкаіни за кількістю проведених сухих зустрічей - тепер в активі Акінфєєва їх 130.

Таким чином, голкіпер ЦСКА побив рекорд колишнього воротаря «Локомотива», «Динамо» і сборнойУкаіни, а нині тренера «армійців» Сергія Овчиннікова, який налічував 129 матчів.

«Це найвідоміша бутса в світі! Бутса, яка ощасливила всю Німеччину! Я ніколи не мив її. Зараз вона знаходиться в тому ж стані, що і була в Ріо, коли я йшов зі стадіону. На ній все ще збереглася трава. Я жодного разу не одягав її після фіналу, зберігав у себе вдома », - цитує Гетце Bild.

Мутко: готові підтримати рішення про натуралізацію Арі

Міністр спорту України Віталій Мутко розповів, як він ставиться до натуралізації футболістів. Нещодавно бразильський нападник «Краснодара» Арі висловив бажання виступати за сборнуюУкаіни. Мутко заявив, що Міністерство спорту готове підтримати рішення про натуралізацію гравця, але прерогатива з цього питання повинна виходити від РФС і тренерського штабу сборнойУкаіни.

«Я вже неодноразово говорив, що спокійно ставлюся до цього. У глобальному плані по шляху натуралізації ми в спорті не йдемо, але є різні життєві ситуації і необхідність посилення того чи іншого виду спорту. Ми таким шляхом йдемо. Але тут прерогатива повинна виходити з національної федерації та тренерського цеху.

Я вважаю, що Арі - непоганий гравець. Але в принципі, Федерація футболаУкаіни разом з головним тренером повинні це обговорити і звернутися до нас. Ми готові підтримати таке рішення », - заявив Мутко в ефірі телепрограми« Постав запитання міністру »на телеканалі« Росія 2 ».

35 осіб можуть звинуватити у справі про «дивної» грі «Леванте» - «Сарагоса»

Матч «Леванте» - «Сарагоса» відбувся 21 травня в заключному турі Прімери. «Сарагосі» необхідно було вигравати, щоб уникнути вильоту в другий дивізіон, і команда добилася потрібного результату, перемігши «Леванте» з рахунком 2: 1.