Всі чемпіони Англії по футболу, Спортфайли

Англія стала не тільки родоначальником футболу та інших видів спорту, а й заснувала найстарішу професійну лігу в світі. Сталося це не те що в далекому, а за спортивними мірками в дуже далекому 1888 році. Подарував всьому світу одну з кращих ліг, директор "Астон Вілли" Вільям МакГрегор.

У першому ж чемпіонаті Англії, який відбувся в 1888-1889 роках команда МакГрегора не змогла стати чемпіоном, обмежившись лише сріблом. А першим чемпіоном першого футбольного чемпіонату в світі став клуб "Престон Норт Енд". В цьому ж році команда зробила перший в історії футболу "золотий дубль", вигравши і кубок Англії. Наступний сезон теж залишився за ними, цей успіх став останнім в історії команди.

Наступною командою яка домінувала в Англії, став "Сандерленд". Команда виграла до кінця 19 століття виграла три титули, до першої світової війни здобула ще два, а до другої світової війни ще один. В результаті шість титулів чемпіонату Англії. Правда останній успіх датується аж в 1973 році коли "Сандерленд" виграв національний кубок. Команда є чинним учасником Прем'єр Ліги, але бореться швидше за виживання, ніж за трофеї.

У кінцівці дев'ятнадцятого століття заблищала на футбольних полях Англії "Астон Вілла" з Бірмінгема. Протягом семи років, ведена своїм засновником ліги Макгрегором, команда завоювала п'ять титулів і на час стала найбільш титулованою командою Англії.

Успіхи лондонського "Челсі" в більшості зав'язані з сучасною історією. Перший і єдиний титул чемпіонів Англії, в двадцятому столітті, вони завоювали в сезоні 1954-55 рр.

Але справжній успіх до "Пенсіонерам" прийшов з фінансовими вливаннями в особі Романа Абрамовича. У столітті двадцять першому, лондонці додали ще чотири перемоги, в реформованому чемпіонаті Англії, який вже називався Прем'єр Ліга.

Цілих дев'ять титулів добув ліверпульський "Евертон". Саме ця команда раніше була найпопулярнішою в місті "Бітлз". Останній титул команди припав на сезон 1986-87 рр. коли вони відібрали титул у земляків з "Ліверпуля".

Відкриває ж список "Мегачемпіонов" лондонський "Арсенал". Перший свій титул "Каноніри" завоювали в 1931 році і за наступних вісім десятків років видобули ще 12. У результаті з 13 титулами вони є третьою командою в історії англійського футболу.

Найбільш титулованою командою Англії в двадцятому столітті став "Ліверпуль". Цілих вісімнадцять перемог в лізі здобула легендарна команда.

Вперше "Великий цирк" офіційно відвідав Канаду в 1967 році. Тоді і визначили першого володаря поула. Перше місце на старті.

Редакція Спортфайли пропонує Вам згадати всіх володарів Кубка Англії з футболу. Кубок виклику Футбольної асоціації (англ.

Багато хто помилково думають, що на самій повільній трасі чемпіонату і найменше небезпеки. В історії міської траси Монте-Карло.

Вперше поул Гран-Прі Монако був розіграний в першому ж офіційному сезоні королівських гонок в 1950 році. Володарем першого місця.

Як тільки в спорті справа стосується першого змагання, так обов'язково не обходиться без англійців. Ось і на цей раз, дебютний.

Чемпіонат світу з хокею вперше був розіграний в 1920 році, в бельгійському місті Антверпен і був включений в календар. Літніх Олімпійських.

Німецький тенісист Александер Звєрєв, не дивлячись на поразки.

Капітан збірної України в Кубку Девіса Андрій Медведєв заявив.

У фіналі завершального "Мейджер" сезону зіграють Рафаель Надаль.

Сьогодні вночі в Нью-Йорку визначилися обидві фіналістки US Open. Трофей.

Швейцарський тенісист Роджер Федерер на стадії чвертьфіналу.

Перша ракетка світу Рафаель Надаль в стартовому чвертьфінальному.

Рафаель Надаль у фінальному матчі розгромив Стена Вавринку і.

Перемігши достроково американця Крейга Бейкера (16-1, 12 КО), Олександр.

Київське "Динамо" не змогло вистояти в Швейцарії, тим самим.

Обігравши в першому "Ель Класіко" нового сезону мадридський.

"ПСЖ" п'ятий рік поспіль стає володарем Суперкубка.

Незважаючи на те, що в снукер почали грати в 1870 роках, перший чемпіонат світу був розіграв тільки через півстоліття. Проведенням першого.

Джон Хіггінс впевнено переграв Кайра Уїлсона і став першим півфіналістом чемпіонату світу. Схоже, чотириразовий чемпіон.

Стюарт Бінем впевнено обіграв ветерана Пітера Ебдона і став п'ятим учасником другого раунду чемпіонату світу. У матчі двох володарів.