Вболівальника збірної Росії не пустили на стадіон в одязі з символікою ссср

Російський дует синхроністок Світлана Колесніченко / Олександра Пацкевич виграв змагання в довільній програмі на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті. Виконання «Русалки» було оцінено журі в 97,0000 балу: це краще їх же оцінки в попередньої частини змагань (96,6333) і вище показників інших медалісток - китаянок Цзян Тінтін / Цзян Веньвень (95,3000) і українок Анни Волошиної / Єлизавети Яхно (93,2667).

Це золото стало вже четвертим для Колесніченко на нинішньому ЧС (і 13-е в кар'єрі) і другим (13-м) для Пацкевич. Нагадаємо, раніше дует виявився поза конкуренцією і в технічній програмі, випередивши тих же суперниць.

«Ми намагалися якомога менше думати про жаркій погоді і важких умовах для виступу, щоб це нас не збивало, спокійно налаштовувалися на старт, - цитує Колесніченка« Весь спорт ». - Цю ж програму використовували на Олімпіаді Наталія Іщенко та Світлана Ромашина, але не можна порівнювати їх виступ і наше. У нас своє бачення «Русалок».

Ми не копіювали, а створили власний образ. Ми дуже довго працювали над виконанням, намагалися привнести нові нюанси, і, мені здається, це нам вдалося.

У мене було тут чотири фіналу, затяжний марафон, але він подоланий. Тепер - на заслужений відпочинок ».

У разі непокори співробітникам служби безпеки порушників попередили про загрозу штрафу, позбавлення акредитації та депортації з країни.

Детальніше:

Сам матч склався досить легко для вітчизняної дружини, закінчившись впевненою перемогою з рахунком 15: 6. Підопічні Олександра Гайдукова схилили в свою користь кожен з чотирьох періодів і з третього місця в квартеті D відібрали в плей-офф (переможець автоматично отримував місце в чвертьфіналі). Суперник росіянок визначиться пізніше.

«У нічого вже не значущою в турнірному розкладі зустрічі з казахстанкамі ми дали більше ігрового часу молоді,

- повідав асистент головного тренера Андрій Белофастов. - Грекині виграли у австралійок і відправили нас на третє місце в групі ».

Найрезультативнішою в рядах збірної Росії стала Анастасія Симанович, що закинула три м'ячі.

Детальніше:

Результат Захарова - 505,90. Перше місце у китайця Сі Сійі (547,10), друге зайняв німець Патрік Хаусдінг (526,15).

У жінок в цій дисципліні Христина Ільїних і Марія Полякова пройшли в фінал відповідно з сьомим (311,90) і 11-м (294,60) результатами. Кращою була китаянка Ши Тінмао (380,45).

У змішаній естафеті з плавання на відкритій воді російська четвірка у складі Сергія Большакова, Кирила Абросимова, Дарини Кулик і Марії Новікової класифікувалась лише на десятій позиції (55 хвилин 55,1 секунди). Чемпіоном світу стала Франція (54,05,9).