Сторінку не знайдено, омське обласне відділення кпрф

6 травня на стадіоні МФЛ, розташованому на території гімназії № 115 по вулиці Ціолковського, стартував літній чемпіонат Міні-Футбольної ліги м.Києва з міні-футболу.

Тема 2-го рівня

У першому турі команда КПРФ у другому дивізіоні (дивізіон В) ліги здобула вольову перемогу над непоступливою командою «ПромІнжінірінг» 4: 2 (2: 2). Наша команда захопила ініціативу з перших хвилин матчу, але рахунок відкрили суперники вже на шостій хвилині матчу після швидкої контратаки. На одинадцятій хвилині після пасу нашого ... воротаря І. Гвоздков зрівнює рахунок 1: 1. На двадцять першій хвилині першого тайму після красивої багатоходової комбінації М. Гриньов виводить команду КПРФ вперед 2: 1. Але за хвилину до кінця першої половини гри після розіграшу ауту суперники забивають гол «у роздягальню» 2: 2. У другому таймі наша команда багато атакує, володіє ініціативою, які втілюються в дубль Д. Ярцева. Красива перемога наших футболістів.

Тема 3-го рівня

Якщо кожен з нас зайде в магазин або ознайомиться з рівнем інфляції, то побачить, що ціни не знижуються. Тому з чого виходить уряд, знижуючи на 200 рублів прожитковий мінімум - незрозуміло. Може бути, в їдальні Білого дому дійсно подешевшали обіди, але в житті все тільки дорожчає. Цілком можливо, що це чисто технічний хід, щоб реалізувати ті установки, про які говорив міністр праці - не підвищувати мінімальний розмір оплати праці, а знижувати прожитковий мінімум. Така ось бухгалтерська еквілібристика. Те, що рішення не відображає реальну ситуацію в економіці, однозначно.

На жаль, наша друга команда КПРФ-2 в третьому дивізіоні (дивізіон С) ліги в першому турі поступилася одному з фаворитів дивізіону команді «Автомийка - АВТОЛАЙФ» 1: 3 (1: 3). Наші футболісти провалили початок першого тайму, коли за шість хвилин в наші ворота влетіло три м'ячі. Після цього наша команда зуміла вирівняти гру, але відповісти змогла лише одним голом (Р. Репп), хоча мало кілька прекрасних гольових моментів. Прикра поразка. Наші футболісти провалили початок першого тайму, коли за шість хвилин в наші ворота влетіло три м'ячі. Після цього наша команда зуміла вирівняти гру, але відповісти змогла лише одним голом (Р. Репп), хоча мало кілька прекрасних гольових моментів. Прикра поразка.