Гол: Мбенге, 44.

"Рубін". Рижиков, Кузьмін, Набиуллин, Санчес, Самбрано, Сонг (М'Віла, 38), Цакташ, Летьєнн (Рочіна, 68), Жемалетдінов (Ткачук, 79), Канунніков, Жонатас.

"Терек". Міст, Родолфо, Плієв, Семенов, Мохаммаді, Анхель, Кузя, Піріс, Лебеденко (Іванов, 82), Мітрішев (Торже, 69), Мбенге (Балай, 79).

Попередження. Кузя, 15, Плієв, 24, Цакташ, 30, Самбрано, 76, М'Віла, 76, Санчес, 83.

90 + 5 'Звучить фінальний свисток! "Терек" здобуває гостьову перемогу над "Рубіном" і виходить на шосте місце в турнірній таблиці!

90 + 4 'Заробляють господарі кутовий, на подачу якого пішов навіть Сергій Рижиков. Подача пішла якраз в напрямку голкіпера "Рубіна", але "Терек" відбивається.

90 + 2 'Падає один з гравців "Рубіна" в чужій штрафній - Турбін не реагує.

90 + 1 'НЕБЕЗПЕЧНО. Торже отримує м'яч на лінії штрафного і б'є низом, а Балай по-хокейному підставляє ногу - снаряд потрапляє в поперечину воріт господарів!

90 'Євген Турбін додає 4 хвилини.

88 'У Цакташа не виходить удар зі штрафного, м'яч проходить вище поперечини.

87 'Рочіна заробляє перспективний штрафний поблизу володінь Городова, Семенов зупинив сольний прохід іспанця. До воріт метра 23, точка відмінна для правші.

84 'Самбрано, який боровся за верховий м'яч після подачі зі штрафного, після приземлення залишився лежати на газоні, потрібно йому допомогу лікарів.

83 'Санчес отримує попередження за неспортивну поведінку. Сутичка не перетворилися на бійку, вчасно втрутився арбітр.

82 'Олег Іванов з'являється на полі замість Ігоря Лебеденко.

79 'Денис Ткачук виходить на поле замість Рифата Жемалетдінова, Бекім Балай вступає в гру замість Аблайе Мбенге.

78 'Жонатас отримує м'яч в центрі штрафного після прострілу Кузьміна, але удару бразильця в дотик точності не вистачає.

76 'Самбрано отримує попередження за жорсткий фол проти Мохаммаді. За розмови з арбітром "гірчичником" нагороджений М'Віла.

74 'Казанці по-регбійному занесли м'яч в штрафну гостей, але удар одного з господарів грозненці блокують.

72 'НЕБЕЗПЕЧНО. Мбенге уникнув офсайду, отримав передачу на хід і втік на рандеву з Рижковим, проте в завершальній стадії сенегалець пробив повз ворота!

69 'Габріель Торже грає замість Магомеда Мітрішева.

68 'Рубен Рочіна виходить на поле замість Максима Лестене.

66 'Жонатас після флангової подачі б'є головою вище створу.

64 'Мохаммаді заряджає з дальньої дистанції після зсуву від бровки до центру - Рижиков забирає м'яч у ближньому куті.

63 'Дальній удар завдає Жемалетдінов - м'яч знову йде повз ворота.

60 'Відсунули гості гру від своїх воріт, забравши м'яч під свій контроль. Чи надовго?

57 'Набиуллин заряджає з дальньої дистанції - м'яч проходить в стороні від воріт.

55 'Поки нічого цікавого господарі придумати не можуть, за винятком флангових подач в напрямку Жонатаса, до якого м'ячі не доходять.

51 'Контролюють м'яч казанці в дебюті другого тайму, рахунок на табло їх не може влаштовувати.

47 'НЕБЕЗПЕЧНО. Набиуллин подає в штрафну, і після серії рикошетів м'яч приходить до Цакташу, який з 14 метрів б'є над поперечиною!

46 'Другий тайм розпочався!

45 + 2 'Звучить свисток на перерву!

45 'Летьєнн зі штрафного з правого флангу крутить м'яч у бік воріт - Міст на виході посилає снаряд подалі. Дві хвилини додано.

44 'ГООООООООООЛЛЛ. 0: 1. АБЛАЙЕ Мбенге.
Довгий занедбаність від своєї штрафної дійшов до Мбенге, той скинув м'яч на Мітрішева, Магомед увірвався в чужу штрафну і пробив у ворота, Рижиков відбив м'яч, а на добиванні Мбенге посилає снаряд у порожні ворота!

41 'НЕБЕЗПЕЧНО. Цакташ навісив з кутового на дальню штангу, де Санчес залишився без опіки, проте переправити м'яч у ціль Серхіо не вдалося!

41 'Допомога лікарів потрібно обом учасникам попереднього епізоду, невелика пауза в матчі.

40 'НЕБЕЗПЕЧНО. Жонатас знайшов перед штрафним Жемалетдінова, а той покотив всередину на увірвався Набіулліна, але Міст своєчасно рвонув на вихід і не дозволив Ельміра переграти себе!

38 'Відбулася вимушена заміна, Янн М'Віла на поле, а Сонг в лазареті.

37 'Алексу Сонгу потрібна допомога лікарів, судячи з того, що вже переодягнувся М'Віла, в "Рубіні" відбудеться вимушена заміна.

34 'Жонатас після подачі Кузьміна б'є головою з 14 метрів - м'яч пройшов вище воріт.

32 'Кузьмін подає з правого флангу на дальню штангу, де Жемалетдінов добирається до верхового м'яча, але не влучає у ворота.

30 'Цакташ отримує попередження за фол проти Мбенге на правому фланзі оборони.

29 'Непогана підтримка трибун сьогодні в Казані завдяки вільному входу, однак гравці "Рубіна" своїх шанувальників поки в черговий раз не радують.

24 'Плієв покараний попередженням за фол на фланзі проти Летьєнн.

22 'Непоганий футбол в першому таймі, але поки грі не вистачає гострих моментів в завершальній стадії.

18 'грозненцев заробили кутовий, але Рижиков впорався з подачею на виході.

15 'Кузя отримує попередження за зрив атаки, яку розганяв Канунніков.

14 'Запрацювали гості штрафний біля правого кута штрафного майданчика. Мохаммаді пробив у ворота, Рижиков спокійно спіймав м'яч.

9 'Жонатас увірвався в штрафну з правого краю, але простріл на Канунникова був перерваний. Два кутових виконали господарі, знову безуспішно.

7 'Кілька заспокоїлася гра в останні хвилини, "Рубін" переходить в позиційний напад.

4 'Мохаммаді по флангу протягнув м'яч до чужого штрафного і прострілив на Мітрішева, але удар Магомеда заблокував захисник "Рубіна". В продовження атаки Лебеденко пробив з лінії штрафного вище створу.

3 'Ще один кутовий виконали казанці - Міст на виході вибиває м'яч кулаками.

2 'Казанці отримали право на кутовий, але після подачі Цакташа пробити по воротах господарям не вдалося.

1 'Матч розпочався, поїхали!