Росія - аргентина, фінал міні-футболу 1 жовтня результат, рахунок, як зіграли (відео голів) -

В результаті українські вболівальники трохи засмутилися через поразки нашої команди у фіналі турніру, але в цілому вони повинні бути задоволені виступом команди, яка раніше здобула одразу кілька красивих перемог. Однак фінальний матч склався невдало, а з огляду на майже рівний рахунок 4: 5, Украінане можуть бути незадоволені подвійно саме через результат, а не тієї гри, яку вони продемонстрували.

Росія - Аргентина: огляд матчу, фінал міні-футбол

Рахунок у фінальному поєдинку відкрили Украінане. Сталося цієї на 16-й хвилині, коли відзначився Едер Ліма. Втім, двадцяти секунд аргентинським хлопцям виявилося досить для того, щоб відновити статус-кво.

Далі ситуація почала розвиватися за драматичним сценарієм. Зокрема, перед самою перервою українські футболісти отримали шостий фол і з 10-метрової позначки Куссоліно вивів аргентинців вперед.

На початку наступного ігрового відрізка все той же Ліма зрівняв рахунок. Але і тут збірна Аргентини не впадала у відчай, а кинулася вперед, що призвело до взяття воріт Украінан через 17 секунд після нового голи. Через хвилину вони забили і четвертий м'яч у ворота нашої команди. У цей момент вболівальники втратили інтерес до подій на майданчику.

Цьому сприяло і те обставина, що в кінцівці другого тайму Вапоракі влучив у ворота супротивника. Незважаючи на солідну перевагу аргентинців нашим хлопцям вдалося скоротити рахунок до мінімуму, коли відзначилися Лиско і Ліма. Але в підсумку часу сборнойУкаіни не вистачило навіть для того, щоб зрівняти рахунок.

Примітно додати, що сборнаяУкаіни з міні-футболу вперше в своїй історії виграла срібні нагороди Чемпіонату світу. Для аргентинської команди нинішній тріумф також є показовим, оскільки раніше вона не домагалася нічого подібного.