Протокол обговорення відкритого заняття в дитячому саду, контент-платформа

Протокол обговорення відкритого заняття в дитячому садку

Група: старша, підготовча.

Область: «Пізнання» в комплексі з математикою.

Тема заняття: «Отсчітиваніе предметів в межах 10 за зразком. Казкові герої ».

Цілі: 1) вчити орієнтуватися в просторі за допомогою слів «попереду», «позаду», «вгорі», «внизу», «зліва», «справа», порівнювати предмети за величиною; закріпити порядковий рахунок в межах 10; знання про геометричні фігури.

2) закріпити знання дітей про казкових героїв;

3) розвивати мислення, творчу уяву, інтерес до читання, навчальну мотивацію.

Форма заняття: сюжетно-пізнавальна гра-подорож на машині.

Плановані результати: має елементарне уявлення про склад чисел від 1 до 10; може утримувати в пам'яті при виконанні математичних дій необхідна умова і зосереджено діяти протягом 15-20 хвилин; вміє працювати колективно; активно і доброзичливо взаємодіє з педагогом і однолітками під час рухливих ігор.

Хід обговорення заняття

- Під час заняття можна було виділити наступні етапи:

I. Організаційний момент.

II. Повідомлення теми і цілей заняття.

III. Сюжетно-пізнавальна гра. Подорож на машині.

2. Рухлива гра «Хто перший, хто останній».

3. Гра «Назви правильно».

4. Математичні завдання.

5. Гра «Установи поломку».

6. Вправа на розвиток орієнтування в просторі.

IV. Підведення підсумків заняття.

Це заняття було проведено в комплексі з іншими заняттями за програмою «Від народження до школи» під редакцією.

Методи і прийоми роботи з дітьми відповідали його цілям, сприяли їх розвитку.

Діти на занятті працювали активно, захоплено. Інтерес розвивався підбором матеріалу. Зміна одного виду діяльності іншими позитивно впливала на процес пізнання. Вважаю, що з поставленими цілями впоралася.

- У групі створені санітарно-гігієнічні умови. Вихователька. приготувала робочі місця для дітей, необхідне обладнання та матеріали до заняття.

Початок заняття і його закінчення були своєчасні.

Обсяг інформації на занятті був достатній і доступний дітям. У них не спостерігалося втоми, і інтерес до діяльності присутній на протязі всього заняття.

- Діти на занятті працювали активно, захоплено. Інтерес розвивався підбором матеріалу. Зміна одного виду діяльності іншими позитивно впливала на процес пізнання.

Заняття мало розвиваючий характер.

Доброзичлива обстановка на занятті, готовність допомогти один одному сприяла активізації розумової діяльності.

Всі етапи заняття були взаємопов'язані між собою, будучи логічним продовженням одного до іншого. Час на занятті було розподілено раціонально.

Вважаю, що з поставленими цілями Євдокія Михайлівна впоралася.

Заняття вийшло результативним, діти успішно справлялися із запропонованими завданнями, так як при підборі матеріалу Євдокія Михайлівна враховувала психологічні особливості дітей, застосовувала диференційований підхід.

Діти активно і доброзичливо взаємодіють з педагогом і однолітками при проведенні сюжетно-пізнавальної гри; вміють рахувати в межах 5; порівнювати предмети за величиною; орієнтуються в навколишньому просторі, розуміють сенс просторових відносин (ліва і права сторони); проявляють інтерес до художньої літератури; продемонстрували добре знання казкових героїв. На даному занятті проглядалася психологічна ланцюжок діяльності: «мотивація - сприйняття - осмислення».

Схожі статті