Молодіжка - тосно - здобуває перемогу над - зенітом - футбольний портал, новини футболу, інтерв'ю

Молодіжна команда "Тосно" здобуває перемогу над однолітками з "Зеніту" з рахунком 3: 1!

У кінцівці перового тайму на 41 хвилині відзначився Євген Шамин, який дебютував за нашу команду. Другий тайм тосненци почали також активно. Спочатку Степан Костюков подвоїв рахунок на 51 хвилині, а на 58 Євген Сенін зробив рахунок розгромним. Зенітівці активізувалися і все-таки змогли прибрати нуль з табло.

Підсумком матчу стала перша перемога нашої молодіжної команди в рамках Росгосстрах Молодіжного Першості Росії!

"Тосно-М": Опарін, Калошин, Васильєв (Ярцев, 69; Зінов'єв, 85), Кузнецов, Олішевський, Лаврененко. Колючка, Шумейко (Воздроганов, 90), Шамин (Рябінін, 63), Сенін, Костюков (Абраамян, 83).
Запасні: Федосов, Вишневський.

"Зеніт-М": Гойла, Байрамов, Плотніков, Синяк, Анісімов, Макєєв, Левін (Першин, 60), Бойцов, Казаков, Культина (Тарасов, 60), Воробйов (Бачинський, 60).
Запасні: Рибіков, Коркін, Смирнов, Скробот, Гардінер-Сміт, Андрєєв, Денисов, Вартанян.

Попередження: Кузнецов, Лаврененко, Ярцев - Анісімов, Синяк.

Після перших двох турів молодіжна команда «Тосно» була в ар'єргарді турнірній таблиці, а в черговому турі приймала петербурзький «Зеніт».

У заявку «Тосно» на матч з однолітками з петербурзького «Зеніту», через мікропошкодження не були кілька гравців. Разом з цим, команда посилилася новими гравцями, які внесли в свій вклад в впевнену перемогу над молодіжною командою «синьо-біло-блакитних».

З перших хвилин матчу футболісти «Тосно» виглядали господарями не тільки в протоколі, а й на поле - на 3-й хвилині рейд у штрафну Іллі Васильєва завершився ударом по воротах, але м'яч ледь розминувся з дальньою стійкою.

Ближче до середини тайму Степан Костюков прорвався по лівому флангу, але вчасно вийшов воротар і запобіг загрозу своїм воротам.

Як тільки пробило півгодини гри, наші створили один за іншим два моменти - в одному випадку м'яч пролетів вище воріт, а потім прийшла черга голкіпера «Зеніту» рятувати свою команду. У небі над стадіоном «Nova Arena» буквально запахло забитим м'ячем.

А на 42-й хвилині відбувся гол в ворота «Зеніта» - флангову комбінацію як за підручником, завершив на протилежному куті воротарського Євген Шамин, новобранець «Тосно» -м - 1: 0.

Після перерви замін не було, і другий тайм почали активніше тосненци. Спочатку Шамина в рамках правил зупинили на підступах до штрафного, а потім свій другий гол в молодіжному Першості забив Костюков. Сам відібрав м'яч, обіграв захисника і пробив повз воротаря - 2: 0!

Наші продовжували безроздільно володіти і м'ячем і перевагою, та так, що після однієї з атак, мало не впали ворота «Зеніта» -м!

На 58-й хвилині третій м'яч команди в грі забив Євген Сенін, який скористався нерозторопністю захисників «Зеніта» -м і випередив воротаря - 3: 0!

На 69-й хвилині момент моментів не використав розумниця Костюков, який провів, як і інші футболісти «Тосно» відмінний матч, і лише в останній, завершальний атаку момент, м'яч після удару форварда пролетів вище каркасу воріт, і по трибунах стадіону пронісся гул схвалення атаки тосненцев.

Через кілька хвилин зенітовци знайшли в собі сили забити гол престижу, Макєєв скористався тим, що голкіпер Михайло Опарін відбив м'яч перед собою, і зіграв на добиванні - 3: 1.
Ефектною точкою в грі міг стати слаломний рейд Сергія Рябініна, який буквально з центральної лінії поля пронісся, двічі зігравши на випередженні, увійшов в штрафну, але прийнявши рішення обіграти воротаря, упустив м'яч.

Але і без реалізації цього моменту гра «Тосно» заслужила оплески більш, ніж 500 глядачів, що зібралися на стадіон в дрібний дощ.

Так як знати, Ром. Ще невідомо як буде в кінці сезону. Буде зачепив, то в другому колі можна і побажати їм удачі, а поки. Потрібно набирати очки по максимуму.
Якщо Тосно нормально не грати, то окуляри в нашому протистоянні їм ніяк не знадобляться, а нам потрібно набирати зараз якомога більше. Розумію твої почуття, але з Тосно не можна втрачати очки, в таких іграх потрібен 100% результат

Блін, Ахмат цей ще пре. Та й Локо з Краснодаром. Я взагалі на 0: 4 поставив.

Я тобі про це і кажу. Невідомо як сложется туррніроная таблиця і хто як грати буде. Тому в таких іграх потрібно брати 3 очки, щоб потім було не так страшно помилятися. + У нас графік важкий буде восени - навесні. Коли еарокубкі почнуться

0: 4 на Зеніт? Ром, не повіриш 3 години тому на такий же результат поставив. Хотів на 0: 3, але передумав і поставив на 0: 4

Так, на Зеніт звичайно :-) До речі, одного разу Зеніт грав в пердіве проти Зміни-Сатурн, до кінця матчу я так і не зміг вибрати, за кого вболівати, бо Зміна була симпатичною. Внічию закінчився.