Конспект заняття з образотворчої діяльності в підготовчій групі на тему «пташиний двір»

Катерина Паніна
Конспект заняття з образотворчої діяльності в підготовчій групі на тему «Пташиний двір»

Мета. розширювати уявлення дітей про домашніх птахів і їх пташенят.

• розширювати уявлення про домашніх птахів і їх пташенят (особливості поведінки, що їдять, яку користь приносять людям).

• закріпити вміння виділяти і називати відмінні риси зовнішнього вигляду домашніх птахів.

• виховувати доброту, відповідальність, почуття любові до природи, формувати образ навколишнього світу як вдома для всього живого.

• розвивати вміння підтримувати бесіду, розвиток діалогічного мовлення, вміння будувати свої висловлювання.

Матеріал. затоновані листи (небо, земля, зображення птахів. кожної окремо; зображення пташиного двору;

Попередня робота. читання художньої та пізнавальної літератури, розглядання ілюстрацій.

Хід заняття:

Разом з дітьми, на килимі, встаємо в коло і робимо невелику розминку:

Вранці встав гусак на лапки - потягнулися

Приготувався до зарядки - ходьба на місці

Повернувся вліво вправо - повороти

Присідання зробив справно - присідання

Дзьобиком почистив пух - повороти голови

І мерщій на стільчик плюх - присіли.

В. - Сьогодні до нас в гості прийшла пташниця лялька Наташа. Вона запрошує нас відвідати її пташиний двір. Але для того, щоб потрапити до неї, вам потрібно вгадати кілька загадок, готові?

• Довга шия, червоні лапки, щипає за п'яти, біжи без оглядки. (Це гусак.)

• квокче, клопочеться, дітей скликає, всіх під крила збирає. (Це курка.)

• Ходить, болобочет, на всіх страх наводить. (Це індик.)

• Ходить на рибалку не поспішаючи, перевальцем. сама собі вудка, хто це? (Це качечка.)

• Шипіт, регоче, ущипнути мене хоче. Я йду, боюся, хто це? (Це гусак.)

• Живу у дворі. співаю на зорі. На голові гребінець. (Це півник.)

Виставляється картинка «Пташиний двір».

В. Як назвати цих птахів одним словом? (Домашні). Чому? (Людина про них піклується, будує для них будинок, годує) Чому людина дбає про домашніх птахів? (Вони приносять користь). Яку користь приносять людині домашні птахи? (М'ясо, пір'я-пух, яйця)

В. - Давайте розглянемо цих чудових птахів. Подивіться, де голова, вона округла, дзьоб, тулуб, крильця, хвіст, лапки. Розгляньте їх уважніше. Чим свійські птахи схожі і чим відрізняються?

Д. - У них схоже тулуб, відрізняються голосом і чубчиком.

В. - А тепер давайте відпочинемо трохи.

Фіз. хвилинка «Домашні птахи»:

Наші качечки з ранку - Кря-кря-кря! Кря-кря-кря!

Наші гуси біля ставка - Га-га-га! Га-га-га!

(Витягнувши шию, руки назад)

Наші курочки у вікно - Ко-ко-ко! Ко-ко-ко!

(Зупинилися, в коло, крилами б'ють по боках)

А індик серед двору - Бал-бал-бал. Бал-бал-бал!

А як Петя - півник

Рано-рано зранку нам заспіває. «Ку-ку-рі-ку!»

(Спиною до кола, на носочки, руки назад).

В. - А тепер сідайте і намалюйте свій пташиний двір. а ми з лялькою Наташею, подивимося, який він у вас вийде.

Після того, як діти намалювали свої малюнки, я викладаю їх на останню парту і по закінченню малювання, разом з дітьми ми їх розглядаємо і я підводжу підсумки.

В. Діти, ви такі молодці, намалювали свій пташиний двір і у кожного він вийшов за своїм красивий.

Конспект заняття з образотворчої діяльності в підготовчій групі на тему «пташиний двір»

Конспект інтегрованого заняття «Подорож на пташиний двір» Інтегроване заняття для старшої групи. Тема: «Подорож на пташиний двір». Освітня область: «Художньо-естетичний розвиток».

Конспект безпосередньо-освітньої діяльності з ліплення «Пташиний двір» Конспект безпосередньо освітньої діяльності «Пташиний двір» 1 молодша група (діти 2-3 роки) Вихователь: Соколова Ольга Василівна.

Конспект безпосередньо освітньої діяльності «Пташиний двір» Муніципальне автономне дошкільний загальноосвітній заклад «Дошкільний навчальний заклад № 5« Дзвіночок »загальнорозвиваючого виду з пріоритетним здійсненням.

Конспект заняття з образотворчої діяльності в підготовчій групі на тему «пташиний двір»
Конспект заняття з природного світу в середній групі «Пташиний двір» Конспект заняття з природного світу в середній групі "Пташиний двір" Петрушина Юлія Мета: узагальнювати знання дітей про домашніх птахів, розвивати.

Конспект заняття по ознайомленню з навколишнім світом «Екскурсія на пташиний двір» Тема: Екскурсія на пташиний двір. Мета: знати, розрізняти домашніх птахів і їх пташенят, визначити користь від них, знати трудові обов'язки.

Конспект заняття «Екскурсія на пташиний двір» Конспект інтегрованого заняття з розвитку мовлення з елементами фольклору в першій молодшій групі «Екскурсія на пташиний двір». Вихователь.

Схожі статті