ФНК on-line галатасарай

Одну хвилину залишилося протриматися "Галатасараю", щоб отримати трофей. І все до цього йде. Семіх на фланзі заробив ще один стандарт для своєї команди, убивши секунд двадцять.

Здригнулися всі шанувальники "Галатасарая". Нані на швидкості з правого флангу прострілював на одинадцятиметрову позначку, де Шенджій підставив ногу, і від неї м'яч полетів до Муслере, який вже відправлявся в кут. Ледве-ледве встиг голкіпер "Галатасарая" м'яч зафіксувати.

Сельчук Інан схопив за футболку Хасана Алі біля кутового прапорця, не сподобалося, як зіграв захисник "Фенербахче". Таку агресію арбітр розцінив в жовту картку.

Втекли футболісти "Галатасарая" в швидкий контрвипад. Ліннес тягнув м'яч по правому флангу. Як тільки він спробував прострелити уздовж воріт, так в цей момент відразу кинувся під м'яч Ба. Кутовий заробили "леви".

Як і після першого тайму, арбітр додав п'ять хвилин.

Хороший перший тайм у виконанні футболістів "Галатасарая". Здається, що Рікерінк прекрасно розібрав гру суперника, знайшов слабкі місця в захисті "канарок". У "Фенербахче", навпаки, творча гра не клеїться зовсім. Після пропущеного гола стали номінальні гості добиратися до воріт Муслери, якому всерйоз вступати в гру ще не доводилося.

Кінець першого тайму.

Максимально щільно і близько біля свого штрафного майданчика грають захисники "Галатасарая". Кожен атакуючий гравець суперника у них знаходиться під пильною увагою. Кожна вільна зона може бути закрита за пару секунд. У "Фенербахче" розтягнути такий захист не вдається.

Вітор Перейра спокійно спостерігає за грою зі своєї лави. За п'ятнадцять хвилин в перерві наставнику "Фенербахче" доведеться придумати план, як переломити хід невдалої складається для його підопічних зустрічі.

Доданий час "Галатасарай" вирішив провести на чужій половині поля. Чи не бояться ризикувати підопічні Рікерінк, не думають про те, як зберегти до перерви мінімальну перевагу. Це правильно, діяти потрібно сміливіше.

Так і сталося. Арбітр додав п'ять хвилин.

Екс-каноніри зійшлися в словесну перепалку. Ван Персі пред'явив претензії Подольські за небезпечну гру. У відповідь, німецький нападник промовчав. А арбітру довелося заспокоїти ван Персі, щоб уникнути затяжного сутички, як вже було.

Як же люблять турецькі футболісти діяти самостійно. Волкан цілком міг поділитися м'ячем з партнером, коли проривався по лівому флангу. Але навіщо-то сам поліз на двох захисників. Пощастило, що хоч кутовий зумів заробити.

На обличчях вболівальників "Фенербахче" таку напругу, як ніби йде не сорок третій хвилина, а вісімдесят третій. Поки у їх улюбленої команди мало що виходить попереду. Ван Персі взагалі себе ніяк не проявив ще.

Сельчук Інан на лівому фланзі підштовхнув у спину Волкана, який здорово за допомогою фінтів пішов від трьох суперників. Нані зі стандарту навісив на точку пенальті, де все пролетіли повз м'яч. М'яч викотився за межі поля.

З огляду на, скільки було зупинок в перші сорок хвилин, арбітр може до першого тайму додати чотири або п'ять хвилин. Так що попереду у команд ще може бути десять хвилин гри. А сил уже залишається не так багато. Починають не встигає і ті, і інші.

Претензій обороні "Галатасарая" пред'явити не можна. Алпер на всіх парах летів по правому флангу, щоб прострілити попереду на ван Персі. У прекрасному підкаті захисник "Галатасарая" вибив м'яч за межі поля. Після подачі з кутового удар головою завдавав Мехмет Топал. М'яч прилетів прямо в руки до Муслере.

Почалася перша бійка. Спровокував її Ба, який врізався в межах воротарського в Муслеру, який у стрибку ловив м'яч після подачі від Нані. Уругваєць сам кинувся на кривдника. За Ба заступився Волкан. За Волкана інший партнер, і почалося. Жовті картки за емоції отримали Муслера і Волкан.

Нані розіграш корнера провалив, але за рахунок виграного підбору футболісти "Фенербахче" швидко повернули контроль над м'ячем. І вже Волкан запрацював новий кутовий. Все завершилося подачею від Нані, коли м'яч прилетів в руки до Муслере.

Оборона "Галатасарая", яка провалила сезон, за тридцять п'ять хвилин не допустила жодної помилки, ні разу не дала збій. Муслере майже не доводиться включатися в гру. Це заслуга захисників "Галатасарая" або просто нападники "Фенербахче" надають мало тиску?

У густому диму, але матч продовжився. "Фенербахче" розіграв м'яч в середині поля і дуже швидко його втратив. Щоб зірвати атаку Соуза довелося фолити в районі центрального кола. Ззаду по ногах він вдарив Синана Гюнюша. Арбітр не став показувати картку опорнику "канарок".

Цього і слід було очікувати - в грі пауза через те, що на поле з усіх трибун полетів фаєри. Тепер всі будуть чекати, коли фанати на трибунах заспокояться. Муслера допомагає стюардам прибирати запалені фаєри з газону.

ГООООООООООООООООООЛ. Подольські, (1: 0). Свій третій момент німецький нападник "Галатасарая" перетворив-таки в гол. Стандартне положення зіграло за "левів". З кута поля послідувала подача в центр штрафного, де Денайер виграв позицію у Кьяер і зробив знижку на дальню штангу. Подольські в цій зоні звільнився від опіки і головою переправив м'яч у сітку воріт.

Емре Чолак з лівого флангу чудовою далекої передачею доставив м'яч до Синана Гюнюша. Останній, знову не помітивши опору від Хасана Алі, змістився в центр і пробив по воротах. Блокував захисник "Фенербахче" цей постріл. Кутовий.

Пристрасті на полі трохи затихли. Немає такої кількості атак, як траплялося в перші п'ятнадцять хвилин. Суперники вже можуть тримати м'яч в районі центрального кола. А спочатку вони бачили тільки ворота один одного і летіли вперед.

Вдалася контратака у "Фенербахче". Нані, як в старі добрі часи, увірвався до володінь Муслери з лівого флангу і відпасував під удар Алпер. Денайер кинувся під постріл і від нього м'яч відлетів за лицьову лінію. Захисник "Галатасарая" врятував свою команду.

І знову арбітр промовчав. Тепер Сінан Гюмюш на швидкості зміщувався з правого флангу в центр і знову опинився під фолом від Мехмета Топала. Порушення правил було точно, але суддя його не помітив.

Неоднозначне рішення від арбітра. Сінан Гюмюш за рахунок індивідуальних дій проривався по центральній зоні. І підштовхнув його в спину трохи Мехмет Топал. Дивно, але свисток арбітра в цьому епізоді промовчав.

Чверть матчу пройшла під тотальною перевагою з боку "Галатасарая". Чи вистачить "левам" сил, щоб протримати такий високий темп якомога більше? І низька реалізація заважає колективу Рікерінк відкрити рахунок в матчі. Приціл треба підлаштувати Подольські.

І навіть середину поля за рахунок передач низом у "канарок" пройти не виходить. Ось такий високий і активний пресинг нав'язали підопічні Рікерінк. Чи не випускають вперед суперника, накриваючи і перехоплюючи майже всі його передачі.

Чи не справляються захисники "Фенербахче" з чиниться на них тиском. Тепер уже Ясін з лівого флангу верхом посилав м'яч на дальню штангу, де Хасан Алі встиг випередити суперника і вибити м'яч за межі поля. Кутовий "Галатасарая" завершився фолом з боку Снейдера.

Знову партнери вивели на ударну позицію Подольські. Момент створив Кароль, який технічно проліз вперед по лівому флангу, зіграв в пас зі Снейдером, а потім покотив на німецького форварда. Удар у Подольскі вийшов найсильнішим, тільки точності знову не вистачило.

Волкан Шен, накульгуючи, залишив межі поля. Лікарі довго чаклували над його пошкодженням. І все-таки зуміли поставити його на ноги. Повернувся він в матч. Через таку паузи до першого тайму буде додано мінімум дві хвилини.

Було надано медичну допомогу комусь із гравців "Фенербахче". Пауза в грі затягнулася. Вітор Перейра при цьому на поле не дивиться, а робить якісь замітки в своєму блокноті. Є над чим замислитися наставнику "канарок".

Емре Чолак по центральній зоні поліз до чужого штрафного майданчика, але був легко зупинений Мехметом Топалов. І вже "Фенербахче" швидко втратив м'яч. Дуже багато браку в діях і тієї, і іншої команди. Тиск і відповідальність за результат так впливають.

За перші п'ятнадцять хвилин біля воріт Фабіано виникло вже два небезпечних моменти. Ось як можна налаштуватися тільки на один матч. Протягом всього сезону "Фенербахче" виглядав впевненіше, ніж сьогоднішній суперника. А в цій зустрічі поки ніяк не впораються "канарки" з нервами.

Як хитро розіграли стандарт футболісти "Галатасарая". Подольські скотив на Сельчука Інана, набігав вже на м'яч Снейдер, але турецька хавбек відкинув на Лукаса, а той, підібравши ногу, зарядив потужно в лівий кут. Фабіано трохи висунувся вперед і парирував постріл.

Все-таки підопічні Рікерінк виглядають трохи краще. Вони впевнено йдуть вперед, підключаючи до атак великі сили. І заробили підопічні Рекірінка ще один небезпечний стандарт біля воріт "Фенербахче". Подольські і Снейдер зібралися біля м'яча.

Ох, щось поквапився Волкан. Перед ним було два суперника, звідси і такий поспіх хавбека нанести удар. М'яч просто звалився з його ноги і полетів дуже високо. На самий верхній ярус трибун стадіону.

Емре Чолак вирішив перевірити пильність Фабіано. Метрів з тридцяти п'ять хавбек "Галатасарая" зарядив в лівий верхній кут. Встиг голкіпер "Фенербахче" зміститися і кулаками відбити м'яч в сторону. Небезпечний вийшов удар у гравця "Галатасарая".

Ван Персі і Подольські раніше виступали за лондонський "Арсенал". Нані змагався проти них, граючи за "Манчестер Юнайтед". Муслера і Снейдер вели боротьбу в чемпіонаті Італії. Як багато зірок приїжджає до Туреччини догравати. Але крім Маріо Гомеса в цьому сезоні ніхто особливо не відзначились.

Змусили футболісти "Галатасарая" Рікерінк схопитися за голову! Вигідний момент упустив Подольські. З правого флангу пройшла чудова подача на дальню штангу, де в повній самоті залишився німецький нападник. Абсолютно ніхто не заважав Подольські замкнути простріл, просто підставивши ногу. Ногу Лукас підставив, але не так, як було потрібно. У підсумку, м'яч злетів над поперечиною воріт. Шанс на швидкий гол упущений.

У перші п'ять хвилин гри можна зробити висновок, що від оборони грати сьогодні не збирається ніхто. Кожен намагається довести свою атаку до удару. Сінан Гюмюш на правому фланзі змусив Хасана Алі порушити правила. Стандарт біля воріт "канарок".

Тепер в атаці сфолив Сінан Гюмюш. Невдало він зіграв проти Хасана Алі. "Фенербахче" швидко розіграв стандарт, доставив м'яч у чужі володіння, за межі яких пробивав Волкан. Блокував захисник "левів" постріл суперника, дозволив м'ячу спокійно докотитися до Муслери.

Сельчук Інан притримав ззаду Нані прямо біля власного штрафного майданчика. Арбітр вирішив, що португалець самостійно завалився на газон. У повторному розіграші м'яча номінальні гості порушили правила проти Кароля.

Перша масована атака "Галатасарая" завершилася невдалим викидом через бічний, що призвело до відповідного випаду з боку "Фенербахче". Алпер набирав швидкість праворуч і перевести точно на ван Персі не зумів. Висунулися вперед захисники "Галатасарая", своєчасно м'яч перехопивши.

Відразу після стартового свистка на трибунах з'явилися фаєри. І не тільки за воротами, де зазвичай розташовуються фанати, а й на центральних трибунах. Матч може пройти в диму, а роботи у стюардів буде більш ніж достатньо. Це звична справа для працівників турецьких стадіонів.

Розподілили капітани команд з арбітром, хто почне матч. Першими удар по м'ячу завдали футболісти "Галатасарая". Зустріч почалася. Поїхали!

"Леви" проти "Канарок" - головне дербі турецького чемпіонату. Градус емоцій в цій зустрічі буде зашкалювати. Поки на стадіоні звучить національний турецький гімн.

Барвисте відкриття матчу. Перфоманс організатори приготували гарний. Таке відкриття може зрівнятися з головними матчами за Лігу Європи, наприклад. Трибуни битком, і команди з'явилися на полі.

Чемпіонат Туреччини в цьому році серйозної інтриги не подарував. Ще до останнього туру було визначено переможця першості, яким став «Бешикташ». Стамбульські «Галатасарай» і «Фенербахче» наздогнати колективом Шенола Гюнеша не змогли. Зате команди з колишньої турецької столиці зустрілися віч-на-віч у фіналі Кубка країни. Нинішній чемпіонат стамбульські «леви» відверто провалили, зайнявши в підсумку лише скромне шосте місце. Статистика «Галатасарая» в національній першості виглядала досить гнітюче. До тридцять четвертого туру підопічні Яна Ольде Рікерінк зуміли здобути лише тринадцять перемог. Відставання за підсумками турніру від «Бешикташа» склало аж двадцять вісім очок. Зате в Кубку Туреччини «Галатасарай» серйозного опору не зустрів і впевнено дістався до фінального матчу. «Фенербахче» в 1/4 фіналу Кубка було не так просто. Гідний опір «Амедспор», відігравши перший матч з рахунком 3: 3. Решта всі зустрічі «канарки» перемогли. У національній першості «Фенербахче» зіграв з «Галатасараєм» двічі внічию. У сьогоднішньому матчі переможець буде точно. Текстову трансляцію гри проведе Мордовин Андрій.