Це фантастика росіяни вирвали нічию в матчі з англійцями на євро-2018

Стартовий поєдинок завершився з рахунком 1: 1.

Це фантастика росіяни вирвали нічию в матчі з англійцями на євро 2016

Росіяни вирвали нічию в додатковий час!

Тренер збірної Росії Леонід Слуцький змушений був ризикувати і випустити на поле центральних півзахисників Нойштедтера і Головіна, які один з одним до цього не грали. Ризик, але через велику кількість травм іншого варіанту не було.

Першу небезпечну атаку провели англійці, але завершилася вона ударом повз ворота. Відчувалося, що наші хлопці хвилювалися і діяли в обороні не завжди впевнено. Хотілося, щоб росіяни змогли взяти під контроль м'яч, але зробити з англійцями це дуже складно.

На 7-й хвилині врятував Акінфєєв: Лаллана отримав м'яч в центрі штрафного і сильно пробив. Наш воротар вірно обрав позицію і зміг парирувати. Взагалі англійці легко проводили одну небезпечну атаку за іншою - все через центральну зону. До того ж британці до 12-й хвилині подали вже три кутових. Очевидно, що вони зробили ставку на швидкий гол.

З перших же хвилин англійці стали активно атакувати. Одним з найнебезпечніших у них був Аллі (номер 20).

Перший удар в створ росіяни нанесли на 16-й хвилині: уралець Шатов зі штрафного навісив, а Ігнашевич замкнув головою. Не дуже небезпечно, але вже щось. Варто відзначити і гру Дзюби: він відмінно виконував функцію "стовпа", на якого закидали м'яч, потім він вигравав боротьбу і скидав далі.

У другій половині тайму англійці трохи зменшили темп - наші отримали можливість проводити позиційні атаки. Робити це було складно, так як противник швидко відходив на свою половину поля і закривав все зони.

У першому таймі росіяни лише один раз змогли пробити в створ воріт.

У такій ситуації було важливо дотерпіти до перерви, не пропустити гол "в роздягальню". Акінфєєв намагався. Чого хоча б коштує удар Руні з середньої дистанції. Ігор спокійно відбив його кулаками. Слідом же небезпечний момент з кутового. Їх було чертовски багато. До свистка дотерпіли - на перерву команди пішли за нульової нічиєї.

На третій хвилині другого тайму росіяни створили небезпечний момент - Кокорін обіграв пару суперників, прострілив, але захисник перервав. За такі шанси потрібно чіплятися - їх багато не буде. Англійці ж продовжували тиснути - наші захисники не встигали і фолили. Британці отримували небезпечні штрафні. Руні, на щастя, один з них пробив вище воріт.

Першу жовту картку отримали англійці, збивши Дзюбу, який тікав у атаку. Через хвилину зряче пробив Смолов - обвідним ударом в кут, але трохи повз. На 70-й хвилині сталося чудо: Акінфєєв потягнув Мертвецький удар Руні. Такого не буває, але Ігор зміг. Слідом удар в штангу, на щастя, з положення поза грою.

Терпіти залишалося ще 20 хвилин. Важко. Тим більше, що слідом Щенніков звалив перед лінією штрафного. Чесно кажучи, здалося, що порушення і не було. Все це не має значення, так як Дайер пробив точно. Акінфєєв не міг рятувати нескінченно. 0: 1.

Слуцький зробив дві заміни - виходять Широков і Глушаков. Втрачати було нічого, а тому в півзахист випустили двох креативних гравців. Часу до фінального свистка залишалося дуже мало.

Однак наші змогли зробити диво! Чудо з чудес! Щенніков обіграв англійця, навісив, а Вася Березуцький точно пробив головою. На самому прапорці м'яч в ворота вніс Денис Глушаков. Нічия! 1: 1.