Жахлива гра в захисті і скукота в атаці росія програла кіт-д Івуар

Збірна Росії продовжує через товариські матчі готуватися до домашніх Кубку Конфедерацій і чемпіонату світу. Черговим суперником команди Станіслава Черчесова була збірна Кот-д'Івуару. Африканські команди завжди були відомі своєю непоступливістю. Російським хлопцям на шикарному стадіоні в Краснодарі стояла складна гра, нехай нині за івуарійського команду не виступають зірки масштабу Дідьє Дрогба.

Станіслав Черчесов почав омолоджувати збірну, тому нині кожен товариський матч для Росії на рахунку. На поєдинок з Кот-д'Івуаром наставник росіян досить несподівано випустив у старті відразу чотирьох футболістів "Ростова" - Федора Кудряшова, Олександра Єрохіна, Дмитра Полоза і Олександра Бухарова, викликаного замість Олександра Кокоріна. Натуралізований же Маріо Фернандес залишився на лавці запасних. Також варто відзначити використання Черчесова схему з трьома центральними захисниками.

Росія з перших хвилин захопила ініціативу, але без особливого успіху. Кілька разів справа доходила до ударів по воротах у виконанні Олександра Бухарова, проте точно не вистачало форварду. Збірна Кот-д'Івуару усвідомлено віддала суперникам ініціативу і вела пресинг лише на своїй третини поля. Часом гра застрявала в центрі, оскільки підопічним Станіслава Черчесова не вистачало руху, щоб розкрити оборонні редути супротивника.

На кінець півгодини ігрового часу збірна Росії провалилася на правому фланзі і відразу ж пропустила. Жонатан Коджі за рахунок довгих ніг пішов від Іллі Кутепова, причому російський футболіст не зупинив противника навіть за допомогою порушення правил. Коджі увірвався на край штрафного майданчика і через мить завдав шикарний удар точно в дальню "дев'ятку".

Гарний гол Кот-д'Івуару в ворота Росії

Після пропущеного гола Росія постаралася активізуватися. Перспективний момент після подачі зі стандарту був у Олександра Бухарова, але головою нападник пробив набагато вище поперечини. Через кілька миттєвостей в штрафному майданчику Кот-д'Івуару виникла спірна ситуація. Господарі розраховували на пенальті після контакту Дмитра Полоза і Симона Делі. Але гравець збірної Росії вже не мав шансів дістатися до м'яча, тому рішення Овідіу Хацегана не призначати одинадцятиметровий було вірним.

Як це не дивно, Станіслав Черчесов НЕ справив перестановок в перерві. Після перерви збірна Росії додала в активності, але дійсно серйозних моментів біля воріт Сільвена Гбохуо не виникало. А ось Ігоря Акінфєєва довелося потрудитися на шістдесят другій хвилині, коли Жованні Сіо зі штрафного пробив під поперечину. Росія відповіла ближче до середини другої половини. Олександр Єрохін з лінії штрафного майданчика завдав удару в правий кут, однак страж воріт збірної Кот-д'Івуару відбив м'яч в сторону.

На семидесятих хвилині івуарійці провели другий гол. Вілфрід Заха за рахунок шикарною техніки на шляху до воріт легко обіграв чотирьох суперників, вийшов на Ігоря Акінфєєва і здорово пробив у верхній кут! Не дарма Заха вже давно хоче купити "Тоттенхем" - гравець такого рівня не повинен виступати за клуб з нижньої частини таблиці Прем'єр-ліги. Станіслав Черчесов почав проводити заміни, проте в плані комбінаційної гри у Росії як і раніше нічого не виходило. Якщо винести за дужки непоганий удар Єрохіна, то росіяни за весь матч не доставили Гбохуо проблем.

Як захисники збірної Росії розступилися перед нападаючим Кот-д'Івуару

Росія програла Котд-д'Івуару, показавши жахливу гру в обороні і невиразну гру в атаці. Питань до Станіслава Черчесову все більше, адже Кубок Конфедерацій не за горами. І свист з трибун стадіону "Краснодар" невипадковий.

Взагалі насправді РФС зараз потрібно залишати Черчесова-сенсу шукати нового немає ніякого-тільки гроші втратять при розриві контракту і підписання нового.Дать повний картбланш-нехай робить з цієї збірної що хоче-вилетять з усіх турнірів однозначно але й ганьбити їх сенсу ні- за фактом ця збірна з таким же успіхом може виступати на чемпіонаті світу з фігурного катанію.Убірать геть ліміт на легіонерів-наші футболісти миттю дізнаються справжні свої місця в клубі, та й клуби хоча б зможуть вільніше зітхнути в єврокубках хоч як то підніміть престиж нашої помойкі.І реально РФС варто займатися нашою молодіжкою-один фіг нічого не роблять-нехай забирають у клубів академії якщо у тих немає часу і коштів ними займатися, а по випуску молодих перші два роки за рахунок коштів РФС безкоштовно здавати наших молодих гравців в оренди нехай навіть в нижчі але європейські чемпіонати.Ввесті обов'язковими предметами 2-3 іноземні мови-щоб футболіст розумів що від нього хочуть в європі-а після повернення продавати вже зміцнілих гравців в наші клуби або в Європу і за рахунок цього мати цілком пристойності ий баланс своїх коштів.

Кому це нафіг треба, молодих пацанів то талановитих багато, але чи не простіше заробити бабла на будівництвах стадіонів)))