З позиції сили

Тейшейра забив красивий гол AP

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Звітний поєдинок був здатний дати відповідь на головне питання, яке мучило шанувальників "гірників" довгий час - чи був минулорічний лігочемпіонський провал сенсацією або закономірністю.

У цьому плані добре допоміг матч першого туру - своєрідна розминка на кішках, в ролі яких виступили гравці скромного Нордшелланда, допомогла команді отримати хороший позитивний тонус.

Такий тонус, який дозволив на рівних грати на стадіоні, де в суботу була розгромлена Рома. причому далеко не основним складом.

Але гравці Шахтаря не думали ні про що таке - вже на п'ятій хвилині матчу Генріх Мхітарян замикав простріл Раца, але не зміг влучити у ворота. Взагалі команди намагалися грати в активну гру. У господарів як завжди виконував соло Пірло - він і з гри виводив партнерів на удар, і стандарти розігрував дуже небезпечно.

На 23-й хвилині зусилля гравців Шахтаря народили гол. Вілліан уткнувся в захист, намагався пробити, але це в нього не вийшло - зате вийшла дивовижна коротка передача на Алекса Тейшеру, а бразилець з близької відстані увігнав м'яч під поперечину. 0: 1

Все б нічого, але вже через дві хвилини господарі відігралися. Пірло видав відмінний пас на Бонуччі, і центральний захисник, залишений без нагляду, потужно пробив майже в дев'ятку. 1: 1

Під завісу тайму біля воріт Шахтаря знову після кутового виникла небезпека - але з ударом головою впоралися ноги П'ятова.

Другий тайм показав вболівальникам обоюдоопасние моменти. Причому у Ювентуса більше гостроти стало з виходом Джовінко. Саме його передачу ледь не замкнув з лінії воротарського майданчика Матрі. А ось Шахтарю один раз вдалася класна контратака - Ракицький промчав півполя, віддав на Мхітаряна, той відкотив на Вілліана, але бразилець не влучив кута.

Закінчувалася гра при несподіваному перевагу Шахтаря. Спочатку Срна зі штрафного пробив, і лише досвід і майстерність Буффона врятували господарів. Потім Мхітарян кілька разів прикладався до м'яча - але ніяк не міг потрапити. А вже в доданий час Вілліан пробив спочатку в Луїса Адріано, а потім в наскоку зачепив поперечину.

Ось так ось закінчився матч, в якому Шахтар показав стрімкість і натиск, а Ювентус - вміння йти від поразок (як і в матчі з Челсі)

Ювентус (Турин, Італія) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 1: 1

Гол: Леонардо Бонуччі (25) - Алекс Тейшейра (23)

Попередження: Ліхштайнер (43), К'єлліні (72) - Хюбшманн (76), Ілсіньо (90)

Місце: Італія, Турин, стадіон "Ювентус Стедіум" Час: 21:45

Ювентус: 1. Буффон - 3. К'єлліні, 15. Барцальї, 19. Бонуччі, 26. Ліхтштайнер, 8. Маркізіо, 21. Пірло, 22. Асамоа, 23. Відаль (Погба, 85), 9. Вучініч (Джовінко, 59 ), 32. Матрі (Квальярелла, 65)

Головний тренер: Массімо Каррера

Шахтар: 30. П'ятов - 5. Кучер, 26. Рац, 44. Ракицький, 3. Хюбшман, 7. Фернандіньо, 10. Вілліан, 29. Алекс Тейшейра (Ілсіньо, 84), 33. Срна, 9. Луїс Адріано, 22 . Мхітарян

Головний тренер: Мірча Луческу