З яким рахунком закінчився футбольний матч між Росією і Норвегією, вічні питання, питання-відповідь,

Єдиний гол російської команди забив півзахисник петербурзького «Зеніту» Олег Шатов на четвертій хвилині першого тайму. Футболіст отримав м'яч в чужій штрафній площі, обробив і пробив невдало. Але з другої спроби йому все ж вдалося направити м'яч в лівий нижній кут суперників - 1: 0.

У другому таймі тренер вніс кілька змін до складу, а за 15 хвилин до завершення зустрічі змушений був поміняти який отримав невелике ушкодження Василя Березуцького. Це позначилося на якості гри нашої збірної, за чим послідував пропущений м'яч. Гамст Педерсен з флангу навісив м'яч у бік 11-метрової позначки, де вище за всіх вистрибнув його партнер Андерс Конрадсен - він легким рухом переправив м'яч у дальній кут воріт Акінфєєва.

Головний тренер збірної Росії Фабіо Капелло виставив на гру наступний склад: Ігор Акінфєєв, Андрій Єщенко, Сергій Ігнашевич, Василь Березуцький, Дмитро Комбаров, Денис Глушаков, Віктор Файзулін, Олексій Іонов, Олег Шатов, Олександр Кержаков і Олександр Кокорін.

На заміни виходили: Олексій Козлов, Максим Канунніков, Олександр Самедов, Алан Дзагоєв, Андрій Семенов.

З капітанською пов'язкою на гру вийшов захисник московського ЦСКА Олексій Березуцький. Після заміни на 75-й хвилині Березуцький передав капітанську пов'язку своєму партнерові по клубу голкіперу Ігоря Акінфєєва.