Воронезький - факел - на своєму полі поступився - Оренбург, футбол

Єдиний м'яч воронежці пропустили з пенальті.

Перед матчем у Воронежі після п'яти турів команда з шістьма очками йшла на 12-му місці, а «Факел», який набрав п'ять очок, займав 15-й рядок у турнірній таблиці. У попередньому, п'ятому турі, «Факел» в гостях поступився «Сибіру» 0: 4, а «Оренбург» на своєму полі обіграв «Зеніт-2» з рахунком 1: 0.

Вперше в нинішньому сезоні в основному складі «Факела» на поле вийшли захисник Олексій Курилов, який залікував травму, і нападник Олександр Алхазов. Павло Гусєв знову звернувся до схеми 5-4-1, в якій атакуючим був Олександр Ахлазов, який змінив на цій позиції Артема Сердюка, який провів усі п'ять попередніх матчів у стартовому складі. У центрі поля грали Олександр Мануковський і Армен Амбарцумян розганяли атаки господарів, які на флангах підтримували Іванс Лукьяновс і Махмаднаім Шарифи.

Перші хвилини пройшли за переваги гостей, і на 5-й хвилині Сергій Серченко, отримавши передачу врозріз, з гострого кута пробив по воротах Артема Федорова, але голкіпер господарів відвів загрозу.

На 16-й хвилині Олександра Алхазова, який отримав травму в зіткненні з захисником гостей, змінив Артем Сердюк.

До середини першого тайму і раніше гості більше володіли м'ячем, але до небезпечних моментів біля воріт «Факела» справа не доходила, відверто нудьгував і голкіпер «Оренбурга» - вихованець воронезького футболу Дмитро Абакумов.

На 25-й хвилині гості заробили пенальті - після навісу з флангу м'яч в штрафній господарів потрапив в руку лівого захисника Сергія Шумейко, і арбітр вказав на «точку». Денис Попович переграв голкіпера «Факела» Артема Федорова, рахунок став 1: 0 на користь гостей.

На 35-й хвилині Артем Сердюк небезпечно пробив після флангового прострілу, але м'яч пішов набагато вище воріт. Ближче до перерви гості віддали ініціативу господарям, але футболісти «Факела» ніяк не могли розпорядитися м'ячем в середині поля. Перший тайм справедливо завершився з рахунком 1: 0 на користь гостей.

На початку другого тайму господарі подали три кутових, після одного з них небезпечно бив головою Олексій Курилов, але Дмитро Абакумов забрав м'яч. На 52-й хвилині в штрафній «Оренбурга» виникла сутичка - м'яч, на думку гравців господарів, потрапив в руку когось із захисників гостей, але арбітр з Ставрополя Дмитро Недвіжай в результаті призначив кутовий біля воріт уральців.

На 57-й хвилині гості могли вирішувати результат матчу на свою користь - Міхал Дуріс небезпечно пробив по воротах Артема Федорова, але м'яч пішов в сантиметрах від бічної стійки.

В кінці другого тайму гра відсунулася від воріт «Оренбурга», гості продовжували атакувати, але робили це за допомогою нехитрих закидів в штрафну «Факела», а воронежці взагалі рідко переходили середину поля. Господарі, що не створили жодного небезпечного моменту біля воріт суперника, не змогли зрівняти рахунок.

На 80-й хвилині господарів врятувала бічна стійка після удару Міхала Дюриш з 22-х метрів, м'яч від неї відскочив у поле. Це був останній небезпечний момент у матчі біля воріт воронежцев, в якому «Факел» поступився 0: 1.