Манчестер, Англія

1: 0 - Касеміро - 24. 2: 0 - Іско - 52. 2: 1 - Лукаку - 62

«Спартак» зробив «Греміо» офіційну пропозицію про трансфер Луана

«Спартак» зробив «Греміо» офіційну пропозицію про трансфер нападаючого Луана, інформує видання ESPN Brazil. Червоно-білі запропонували бразильському клубу € 20 млн за 70% економічних прав на гравця. «Греміо» поки не дав москвичам відповіді.

Решта 30% прав на Луана належать групі його представників, в тому числі агенту Жаір Пейшото. «Спартак» на даний момент не домовився з ними.

Луан в нинішньому сезоні чемпіонату Бразилії взяв участь в 15 матчах, забив 5 голів і зробив 6 гольових передач.

ЗМІ: «Спартак» досяг принципової угоди з «Валенсією» про перехід Гарая

Колишній захисник «Зеніту», нині гравець «Валенсії» Есекьель Гарай близький до повернення в Росію. Італійське ЗМІ SportMediaset повідомляє, що «Спартак» досяг принципової угоди з «Валенсією» про перехід 30-річного аргентинського футболіста.

Раніше повідомлялося, що «Спартак» запропонує за Гарая більш € 20 млн, тоді як «Валенсія» хоче заробити на продажу захисника € 25 млн. Також зазначалося, що Гарай Не проти повернення в Росію.

ESPN Deportes: «Барселона» домовилася про трансфер Коутиньо за € 90 млн

«Барселона» досягла домовленості з «Ліверпулем» про перехід півзахисника Філіпа Коутіньйо, стверджує ESPN Deportes. Синьо-гранатові заплатять за бразильця € 90 млн, а з урахуванням майбутніх бонусів сума може досягти € 120 млн.

Представники «Барселони» на чолі з виконавчий директором Оскаром Грау вчора прибули до Англії і сьогодні домовилися з «Ліверпулем». Важливим фактором стало бажання самого Коутиньо перебратися в іспанський клуб.

«Барселона» розглядає 25-річного хавбека в якості довгострокової заміни Андрес Іньєста і можливої ​​підміни когось із нападників, тоді як в ролі наступника Неймара, який пішов в «ПСЖ», клуб бачить Усмана Дембеле з дортмундської «Боруссії».

Стала відома причина зриву трансферу Аскасібара в «Зеніт»

Видання Nuevo Diario повідомило причину, по якій зірвався перехід півзахисника «Естудіантес» Сантьяго Аскасібара в «Зеніт». За даними джерела, аргентинський клуб не влаштувало, що синьо-біло-блакитні надали їм банківські гарантії Банку Москви.

Повідомляється, що з тієї ж причини поки не завершений трансфер в «Зеніт» півзахисника харківського «Металіста» Еміліано Рігоні. Цю інформацію підтвердив віце-президент південноамериканської команди Карлос Монтана.

«Питання з переходом Рігоні в" Зеніт "лежить в площині банківських гарантій. Сподіваюся, завтра це питання буде вирішене », - цитує віце-президента Con Estilo Rojo.

Акінфєєв не допоможе ЦСКА в матчі з «Тосно»

Ігор Акінфєєв отримав травму під час матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з АЕК (1: 0) в Москві. Голкіпер червоно-синіх двічі по ходу другого тайму опинявся на газоні через біль у коліні.

Через травму 31-річний воротар вже пропустив гру 4-го туру з «Рубіном». Місце в воротах зайняв Ілля Помазун, а ЦСКА поступився 1: 2.

Луїс Адріано і Смольников дискваліфіковані на два матчі

«Ми запросили на засідання Ігоря Смольнікова і Луїса Адріано. Обидва отримали прямі червоні картки у матчі «Зеніт» - «Спартак». За агресивну поведінку з використанням надмірної сили обидва футболісти дискваліфіковані на два матчі РФПЛ », - передає слова глави контрольно-дисциплінарного комітету Артура Григорьянц кореспондент« Чемпіонату »Микита Кузін.

«Обидва вибачилися, потиснули один одному руки», - додав Григорьянц.

«Спартак» в п'ятому турі прийме на своєму полі тульський «Арсенал», тоді як «Зеніт» зіграє в гостях з «Уралом». У шостому турі «Спартак» очікує гостьовий матч з ЦСКА, а «Зеніт» - домашній з «Ахматом».

«СКА-Хабаровськ» обіграв «Анжи», здобувши першу перемогу в РФПЛ

У російській Прем'єр-Лізі зіграний перший матч 5-го туру. «СКА-Хабаровськ» на стадіоні імені Володимира Леніна приймав «Анжи». Господарі зазнали чотирьох поразок поспіль на старті сезону, але в звітній зустрічі перервали невдалу серію, здобувши перемогу - 2: 0.

Все вирішилося після перерви. На 68-й хвилині Руслан картаючи знайшов пасом Мирослава Марковича, сербський нападник увійшов до штрафного майданчика і пробив над руками голкіпера Олексія Солосина - 1: 0. Другий м'яч влетів у сітку воріт «Анжи» вже в компенсований час. На 94-й хвилині відзначився вийшов на заміну Микола Калинський.

Ця перемога стала для хабаровчан першої в російській Прем'єр-Лізі. «Анжи» зазнав четвертий поразки в сезоні.