Шахтар - Дніпро огляд матчу чемпіонату України 2018-17

Шахтар - Дніпро огляд матчу чемпіонату України 2016-17

Шахтар розгромив Дніпро ФК Шахтар

Донецький Шахтар продовжив переможну серію в нинішньому чемпіонаті України, розгромивши самого незручного для себе суперника Дніпро з рахунком 4: 0.

Втім, зараз у Дніпра зовсім інша команда - не стільки молода, скільки недосвідчена. Це зіграло свою роль вже в дебюті матчу, коли Шахтар двічі за хвилину забив після подачі з кутового. У першому випадку Ракицький від кутового прапорця виконав подачу за межі штрафного Срні, капітан "гірників" низом прострілив у штрафну, де Ордець "розстріляв" Шеліхова декількох метрів. А через хвилину знову після подачі з кутового Дентіньо виграв боротьбу в повітрі і головою відправив м'яч у сітку.

Фактично на цьому гра була "зроблена". Шахтар в спокійному темпі контролював гру, економлячи сили для єврокубкового протистояння проти Істамбулом, а Дніпро намагався брати ініціативу, але крім створення декількох напівмоментів нічим в атаці не запам'ятався.

А ось Шахтар, навіть в такому темпі, ще двічі зловив Дніпро на помилках у другому таймі. В середині другої половини гри Марлос завдяки помилці Шеліхова метрів з 23 поцілив у дальній нижній кут воріт Дніпра, а перед фінальним свистком Феррейра замкнув головою навіс з флангу Срни.

Перемога 4: 0 дозволяє Шахтарю наздогнати Динамо в турнірній таблиці за набраними очками, випереджаючи киян за різницею забитих / пропущених голів.

Голи: Ордець, 13, Дентіньо, 14, Марлос, 71, Феррейра, 89

Шахтар: Пятов - Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Малишев, Фред - Дентіньо (Феррейра, 77), Коваленко (Ньому, 66), Марлос - Едуардо (Степаненко, 80)

Дніпро: Шеліхов - Лучкевич, Сваток, Чеберячко, Польовий - Кравченко, Когут (Кочергін, 46) - Вакулко, Політило, Близниченко (Назаренко, 76) - Баланюк (Довбик, 46)

andrew_cooper (Андрій Бондар seo-менеджер)