Російські юніори з тріском програли канадцям в фіналі чм з хокею - російська газета

Вчора в Казані розгромною поразкою росіян у вирішальному матчі турніру завершився десятий, ювілейний юніорський чемпіонат світу з хокею.

Підопічні Андрія Бірюкова не змогли відстояти звання кращої команди планети, програвши канадцям -0: 8.

У свою чергу родоначальники хокею начебто майбутніх перших номерів драфта в складі теж не мають, проте виступили вчора командою з особистостями і волею до перемоги.

Шкода, що ганьба на льоду відбувався в Казані - місті з великими хокейними традиціями. Вболівальники заповнили арену під зав'язку і намагалися підтримати наших хлопців. Запам'ятався епізод, коли росіяни в середині стартового періоду пропустили другу шайбу, стадіон не довго думаючи заспівав гімн. На короткий відрізок цього емоційного сплеску вистачило. Зрештою, правда, на першу перерву суперники пішли за рахунку 5: 0 на користь гостей. Ці цифри ніяк не хотіли укладатися в голові на тлі очікуваного всіма свята, але в той же час було зрозуміло, що все у справі.

Про перипетії двох, що залишилися періодів розповідати безглуздо - засукавши "в асфальт", канадці з задоволенням завершили розпочате.