Росія - сербия - 1 + 1 збірна грає все гірше

Вирішальна перевірка для Леоніда Слуцького практично провалена

Збірна Росії з футболу вступила в завершальну фазу підготовки до участі в чемпіонаті Європи у Франції. До відкриття турніру залишилося менше тижня. Товариська гра з чехами залишила чимало запитань. На жаль, ще більше їх з'явилося після гри з сербами.

90 + 4 'Ну і вистачить на це. Суддя завершив зустріч.

90 + 3 'Черговий невдалий пас зі штрафного в бік сербських воріт.

88 'Гол. А ось і відповідь м'яч тут же влетів в наші ворота. Спіймали на помилку при створенні штучного офсайду наших гравців серби. Мітровіч нею скористався, і з пасу Тадича вразив ворота Ігоря Акінфєєва. Мда.

85 'ГООООООООООООООООООООЛ. Ну справи! Дзюба забив. Широков зробив свою справу. Отримав він м'яч, спробував п'ятою прокинути м'яч на хід Кокорін, але там захисник ногу виставив і не дав м'ячу пройти до нього. але Роман не розгубився, а спробував ще раз - благо м'яч був у його ніг. В результаті Кокорін забіг в штрафну і зробив пас уздовж воріт на Дзюбу. Артем був точний. Захисник не встиг його накрити.

81 'Ну ось ми і практично догралися. Коларов увійшов в штрафну зліва, і моментально пробив - в Акінфєєва м'яч потрапив. Тут же на добиванні грав Мітровіч. І тут Ігор виявився на висоті, відбивши м'яч ногами. Схожий цей момент на чемпіонський сейв Акінфєєва в матчі "Рубін" - ЦСКА. Але каже він на жаль про жахливий стан наших гравців. У плані фізичної форми.

77 'Сумно все це поки виглядає. Широков, який вийшов на заміну, під час комбінації, залишав п'ятою м'яч партнеру, але той навіть не пішов в ту зону. В результаті контратака, і Іванов зриває її, збиваючи сербського гравця. Картки немає - пошкодував французький арбітр гравця "Терека".

75 'Показують нам Слуцького. Він в повній розгубленості, є таке відчуття. Випускає він останню обойму гравців. Широков і Торбінський з'являються. Ідуть Шатов і Щенніков.

73 'Мда. Відчуття, що взаєморозуміння у російських футболістів стало ще менше після матчу з чехами. Показником стала остання атака наших гравців. Більше росіян було в атаці, ніж сербів в захисті, але таке непорозуміння продемонстрували Шатов і Щенніков, що просто диву даєшся.

71 'Якось страшно за долю збірної на європейському турнірі. Занадто важко рухаються футболісти по полю. Невже на Євро все буде так само нерайдужні.

70 'Глушаков втратив м'яч в центрі поля. В результаті вчотирьох на трьох вийшли серби. Мітровіч наносив удар з розвороту - Акінфєєв м'яч забрав.

68 'Чергова невдала подача від Шатова. В голову захисника подав Олег. Зате тут же росіяни створили перший дійсно небезпечний момент біля воріт Стойковича. Паса уздовж лінії штрафної на Кокоріна, і Олександр в дотик переправляв м'яч у створ воріт. Але голкіпер відбив снаряд від воріт.

62 'Ігор Смольников ледве йде з поля. Втомився він. Замість нього вийшов Роман Шишкін.

60 'Як важко подаються кутові у нас. Невже все в такій поганій формі знаходяться? Що не подача - то низом в захисника сербів.

59 'Кокорін виходив справа в штрафну сербів зараз. Але не зміг він зробити передачу нормальну на партнера. Тим часом, Головін пішов, і вийшов Олег Іванов у нас.

58 'І привезли просто зараз момент на свої ворота росіяни. Смольнікова обікрали на правому фланзі нашої оборони. Тут же в численному складі кинулися вперед серби. У підсумку на Рукавіни йшла передача. Знову одного залишили у своєму штрафному гравця противника. Але той вирішив прострілювати і потрапив в ногу Щенникова. Атака перервана.

56 'Збірна творить з людьми дива. З негативним підтекстом. Інакше як пояснити такий жахливий пас від Мамаєва зараз. Павло знаходиться у відмінній формі, судячи з останніх матчів в РФПЛ. Але тут така зрізка з ноги.

54 'Непогана спроба від Шатова зробити пас на вихід Кокорін. Подача йшла до лінії штрафної, і там Олег ледь не переправив снаряд елегантно на вихід Олександру. Але захисники там напоготові.

51 'Заміна у складі збірної Росії. Денис Глушаков замінив хромающего Денисова. Задню поверхню стегна потягнув Ігор.

48 'М'яч під контролем у збірної Росії. Але толку-то. Немає перспектив у атаці.

46 'Дивна заміна. Павло Мамаєв замінив Федора Смолова у Росії. Дивна тому, що Мамаєв хороший саме в зв'язці з Сміливий. У сербів вийшов Олександр Коларов.

- Спочатку здавалося, що ця гра з сербами складається для нашої команди навіть важче, ніж з чехами. У перші 15 хвилин серби просто не давали нашим гравцям м'яч. Правда, з часом росіяни вирівняли гру, а в кінці тайму і зовсім перехопили ініціативу. І все одно приємного мало. Видно, що взаємозв'язок між гравцями і раніше залишає бажати кращого. Леонід Вікторович, зробіть що-небудь.

45 + 3 'А ось і розіграли кутовий росіяни. Порушення правил у штрафному сербів, на жаль.

45 + 2 'Удар по воротам Стойковича зі штрафного. Метрів за 25 стояв м'яч. Воротар знову на місці. Шатов бив, по-моєму.

45 'І ще одна непогана атака російської команди. Подача чергова йшла справа в штрафну, але там захисники не дали пробити нікому з росіян.

43 'Ось могла бути непогана атака. Кокорін скинув м'яч зі штрафної на Дзюбу. Артем з лівого флангу добіг до краю штрафного і пробив. Але в ногу захиснику потрапив наш форвард, і м'яч пройшов повз ворота. Кутовий Шатов розіграв вкрай невдало.

40 'Просто жахливо грає збірна Росії. Кожен сам за себе тут. Кокорін зараз намагався прорватися повз захисників, але м'яч у нього легко вибили. Тут же Смолов отримав снаряд. І замість того, щоб знайти партнера поруч, чомусь пробив, хоча прямо перед ним був захисник, а до воріт було метрів 25. Невміло все.

39 'Рівна гра зараз на поле, але не більше того. Росія не може взяти ініціативу в свої руки.

37 'І небезпечний удар головою від сербів пішов - поруч зі штангою.

35 'Гра стає цікавіше. Смольников намагався зараз прокинути м'яч на вихід партнерові - захисники на місці. Тут же Костич виривався вперед, але там все той же Смольников його зупинив.

33 'І ось ще один удар головою по воротах Стойковича! На цей раз після подачі штрафного Смольников бив - знову воротар на місці.

30 'І ось під кінець першої півгодини наші гравці, нарешті, спромоглися на небезпечний удар. Подача на Дзюбу в центр штрафного, і Артем головою пробив в лівий кут воріт Стойковича, але воротар встиг забрати снаряд в руки.

28 'Якийсь зовсім незіграної здається збірна Росії сьогодні. Що таке? Начебто все ті ж гравці, що і виривали путівку на Євро в відборі грають сьогодні. Головіна тоді не було, але і він при цьому - один з найактивніших гравців у нашій команді. Зараз наприклад Шатов віддавав пас на вихід Сміливий, але той його не зрозумів.

25 'І серби знову добре розіграли атаку. У підсумку далека передача знайшла на лівому фланзі абсолютно вільного Младеновіч. Він увійшов в штрафну і пробив з строго кута. Але вище воріт. Набагато цікавіше сербська команда. Що робити Слуцькому?

23 'Відчуття, що мудрує Слуцький. Уже другий матч не особливо виходить у нашої команди гра в три форварда. У матчі з чехами пощастило через помилку Чеха, коли Кокорін забив. Зараз моментів взагалі немає біля воріт Стойковича. І ударів, які дійшли б до воріт, теж.

19 'Ну ось нарешті могла зіграти потрійна зв'язка форвардів попереду у Росії. Витягли Смолов і Кокорін захисників на себе. В результаті подача в штрафну Стойковича, знижка від Головіна, і Дзюба на самоті був готовий замикати пас. Але настільки повільно готувався до удару зенітовец, що захисник, який був метрах в п'яти від нього, встиг легко вибити м'яч з-під Артема. Як повільно грав Артем! Як же так?

17 'Друга численна атака росіян. Знижка під удар від Дзюби, але гравці сербської збірної грають у своїх воріт дуже уважно. Відчуття, що це сербів чекає чемпіонат Європи, а росіян - довгий відпочинок. Набагато краще готові до футболу сербські гравці. Є таке відчуття.

16 'Уже шостий кутовий подавали серби. Знову невдало, але чому серби раз по раз так активно беруть росіян в лещата? Ніяк не вдається нашим взяти м'яч під контроль.

13 'Ну нарешті, якась подоба серйозної атаки з нашого боку. Подача на Дзюбу, але захисники м'яч вибили в поле. Там Головін намагався добити видали. Але знову ж таки влучив у гравця оборони.

11 'І ось ще одна небезпечна ситуація у наших воріт. Простріл зліва, і Іванович - центральний захисник, який опинився там невідомо як, намагався переправити м'яч у наші ворота. Але занадто корявим вийшов удар з гострого кута. Сильно повз ворота. Але дуже важко явно гра дається росіянам сьогодні.

9 'І ще один неприємний момент біля наших воріт. Черговий кутовий був розіграний сербами. М'яч потрапив до Мітровічу, який виявився один на правому краю штрафного. Обробив він м'яч, і тут же пробив. Але потрапив в Березуцького. Ще один кутовий.

8 'Перевага у збірної Сербії. Як це пояснити? Команда у них звичайно гарна - не гірше чеської. І це як мінімум. Але чомусь виглядають вони свіже наших гравців. Варто наприклад Кокорін спробувати обіграти сербську захист, як його обезмячіл перший же гравець противника.

5 'Картина поки не радує. Відчуття, що в порівнянні з матчем проти Чехії нічого не змінилося в збірній Росії. Комбінації не вдаються. Всі сили витрачаються на невдалий відбір м'яча.

4 'Збірна Сербії поки що активніше росіян атакує. Пас п'ятою в честі у цієї команди. Наші поки відбиваються.

2 'Серби грають сьогодні в бойовому складі. Все по-справжньому. І ось зараз Костич рвався по лівому флангу атаки. Увірвався він у штрафну, і там тільки Головін встиг вибити м'яч у нього з-під ніг за лицьову. Подача кутового, і тут же слід удар по наші воріт від голови Мітровіча. На щастя, Акінфєєв, як завжди, здорово вибрав позицію, і забрав м'яч в руки.

- Треба сказати, що Леонід Слуцький зробив три заміни в стартовому складі в порівнянні з грою проти чехів. Замість Лодигіна, Торбинського і Іванова вийшли Акінфєєв, Щенніков і Головін. Приміряється Слуцький вже до матчу проти Англії?

Росія: Акінфєєв, Смольников, В. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Денисов, Головін, Шатов, Смолов, Кокорін, Дзюба.

Сербія: Стойкович, Рукавіна, Мілуновіч, Іванович, Райковіч, Младеновіч, Мілівоєвіч, Тадич, Костич, Груїчевої, Мітровіч.

- Привіт, дорогі любителі футболу! Подивимося ми з вами сьогодні за грою нашої збірної. Остання репетиція - вирішальна. Що ж зможуть показати російські футболісти сьогодні проти сербської команди?

Напередодні головний тренер росіян Леонід Слуцький сказав дивну фразу на прес-конференції. Мовляв, головний тренер чи то жартома, чи то всерйоз заявив, що готовий піти у відставку, якщо наша команда програє Сербії. Навряд чи звичайно це трапиться, так як до турніру залишилися лічені дні, хоча історія пам'ятає кілька випадків, коли відставка тренера команди-учасника великого турніру відбувалася незадовго до його старту. Втім, у випадку з Слуцьким є відчуття, що все обійдеться.

Росія зіграла не так вже й погано з Чехією, при тому, що у наших футболістів явно були гирі на ногах, які повинні бути зняті акурат до старту Євро. Та й грали проти росіян не хлопчики, а дуже хороша команда, яка обійшла у відбірковій групі і Ісландію і Туреччину і Нідерланди.

Інша справа, взаємозв'язок між нашими гравцями залишала бажати кращого. І сьогоднішній матч покаже, чи вдалося Слуцькому налагодити між футболістами це саме взаєморозуміння. І з гирями цими теж добре б розібратися.