Реал Мадрид - барселона онлайн трансляція рахунок 2-3, newsone

NewsOne вів текстову трансляцію поєдинку.

Крім того, що сьогоднішнє протистояння найгарячіший в сучасному футболі, а сам поєдинок планували подивитися понад півмільярда (!) Телеглядачів в усьому світі, матч був ще й дуже важливий в турнірному плані. "Реал" випереджав в чемпіонаті Іспанії "Барсу" на 3 очки. З огляду на, що до кінця турніру іспанської Ла Ліги залишається всього 5 турів, каталонцям в цій грі потрібна була тільки перемога.

І, ось, що з цього вийшло.

"Реал" (Мадрид) - "Барселона" - 2: 3

Стартові склади команд.

"Реал": Навас - Карвахаль, Начо, Серхіо Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Кроос - Бейл, Бензема, Роналду.

"Барселона": тер Штеген - Роберто, Юмтіті, Піке, Жорді Альба - Іньєста, Бускетс, Ракітіч - Мессі, Суарес, Пако Алькасер.

Матч завершено. "Барса" зрівнялася з "Реалом" за набраними очками, завдяки натхненній грі свого лідера.

Спасибі, що були з нами. І до нових зустрічей!

Це було щось фантастичне! Аргентинський геній вирвав перемогу для "Барси" за 11 секунд до фінального свистка забив. в контратаці (привіт захисникам "Реала!")

90 + 2 хвилина. ГООООООЛ. Мессі! 2: 3. Фантастика!

90 хвилина. Навіть шкода, що матч закінчується! Додано всього 2 хвилини.

Неймовірно! Хоча. Як говорив Валерій Лобановський (пам'ятаєте момент Піке): "Не забиваєш ти - забивають ТЕБЕ!"

Тільки-тільки (4 хвилини пройшло) вийшов на заміну колумбієць Хамес замикає навіс Марселос флангу - і зрівнює рахунок. "Реал" в меншості відіграється - 2: 2.

85 хвилина. ГООООЛ! Хамес Родрігез! 2: 2!

80 хвилина. Піке міг закінчувати гру (в смсле інтриги), але з 4-х метрів влучив м'ячем у пахву Навас!

77 хвилина. Нічого собі! Пряма червона Серхіо Рамосу за грубий підкат проти Мессі!

73 хвилина. ГОООООЛ! Іван Ракітіііііч! 1: 2. З лінії штрафного, лівої, обвідним ударом, хорват виводить "Барсу" вперед!

70 хвилина. Дві заміни у суперників. Обидві по справі. Відмучився Пако Алькасер - і йде. А Зідан прибирає з поля Каземіро - від гріха подалі.

68 хвилина. Суарес! З 2 метрів розстрілював ворота уругваєць, але його удар тягне Навас! Воротарі сьогодні просто приголомшливо грають!

67 хвилина. Асенсио з флангу відпасував на Ронладу, але і той не потрапив, і в офсайді був.

Про гру Мессі сьогодні.

59 хвилина. Піке! А ось він вам, е просто "чоловік Шакіри"! Жперар головою після кутового бив напевно, але Навас "в карколомному стрибку" відбив м'яч!

56 хвилина. Алькасер - такий Пако! (Несподівано отримав м'яч прямо навпроти воріт, але не знайшов нічого кращого, крім удару дворовим "пиром" - прямо у воротаря.

53 хвилина. Знову тер Штеген! Німець тягне мертвий удар від Бензема - в упор, з 3-х метрів головою! Ногою відбиває м'яч голкіпер "Барси"!

48 хвилина. Кроос здалеку - в нижній кут - тер Штеген тягне!

"Реал" активно почав 2-й тайм.

Класний матч! Чи не розходимося! )

45 хвилина. Каземіро зірвав атаку, та ще й грубо настав Мессі на голеностоп. Повинно бути друге попередження - і видалення! Але суддя побоявся.

Піке: "Пощастило тобі хлопець."

Каземіро: "Не спорю!" )

40 хвилина. "Реал" Дещо розгублені, а Мессі, мабуть, розлютився через зубів - виплюнув вату, і почав ганяти вершкових. Ще один класний момент у Лео був!

38 хвилина. І BBC теж більше немає - Бейл йде з поля, через що загострилася травми.

33 хвилина. ГООООЛ! Мессі! 1: 1

Гол вийшов дещо безглуздим. Кроос подав кутовий (перший в матчі!), Тер Штеген вибив м'яч за штрафну, де його підібрав Марсело. Навіс - у Роналду офсайд, але Серхіо Рамос, у якого офсайду якраз-таки не було, б'є в штангу. Від штанги м'яч летить до Каземіро, який добиває його в порожні ворота - 1: 0.

28 хвилина. ГОООЛ! "Реал"! Каземіро! 1: 0!

25 хвилина. Відсутність Неймара - величезна втрата "Барси". Пако Алькасер, що ні робить - все невпопад. Ну не повинен гравець такого клубу, як "Барселона" втрачати м'яч, протсо тому, що не зміг обробити його. А з Пако таке трапилося в цьому матчі вже не раз.

20 хвилина. Ого! Марсело ліктем врізав Мессі в обличчя - у аргентинця вся борода в крові!

Що б ви розуміли, Марсело навіть лікарі лікують. лікоть. Що вже говорити про Мессі, якого поки повели з поля!

Але навряд чи навмисне бив суперника бразилець.

18 хвилина. Обмінялися команди аткамі, але Бензема вдарив погано, а Суарес - ще гірше (не влучив по м'ячу).

Думка екс-гравця збірної України, а нині телеексперти Євгена Левченка щодо епізоду на 2-й хвилині.

Дивлюся повтор, Умтіті-то на Роналду фолив. Пенальті був!

12 хвилина. Уже перша жовта: бразильцеві Каземіро за грубий фол на аргентинця Мессі. У них подвійна нелюбов, ще й на грунті протистояння збірних!

11 хвилина. Хороша атака "Барси"! Суарес з 20-ти местре потрапив в малу мета (між ніг Срехіо Рамосу), але не влучив у велику (ворота).

Відзначимо, що сьогодні не вийшло протистояння трійок атаки MSN - BBC, а шкода.

N - Neymar - відбуває дискваліфікацію. Всі інші на поле.

5 хвилина. Перший удар в створ. Звичайно, Роналду! Местре з 20-ти, але прямо по центру і несильно - воротар забирає м'яч.

2 хвилина. Роналду падає у штрафному в зіткненні з Юмтіті, і вимагає призначити 11-метровий! Суддя мовчить.

1 хвилина. 174-е "класико" (имено в чемпіонатах) стартувало - розіграв м'яч "Реал".