Правила clan wars

Правила Clan Wars

1. Гравці зобов'язані з'явитися на cw-сервер в призначений час, запізнення гравців прирівнюється до поразки. (Навіть якщо не з'явився один гравець.)

2. Гравці команд, як тільки вони заходять на cw-сервер, не мають права користуватися загальним чатом, (say) але можуть користуватися чатом командним (say_team). Право використовувати загальний чат, мають тільки капітани команд і суддя. Порушникам цього правила виноситься предупредупрежденіе, після 3-х попереджень гравець видаляється з матчу.

3. Після того як всі гравці обох команд зайшли на сервер, суддя оголошує 5-ти хвилинну розминку.
3.1 Вибір боку, за яку почнуть грати команди, здійснюється ножовим раундом. Суддя оголошує про початок ножового раунду словами: «knife round + позначення точки на мапі, де команди повинні зустрінеться» (Наприклад на dust2 - knife round - довжина.) Правила ножового раунду: заборонено використовувати пістолети, гранати будь-якого типу. Дозволена покупка бронежилета. Якщо закінчився час, перемога присуджується команді, яка вела атакуючі дії.

4. Після 5-ти хвилин, суддя запитує у капітанів команд про готовність. Капітани в свою чергу повинні скоординувати всіх гравців у своїй команді, і оголосити про готовність своєї команди, словами: * Назва команди * ready.

5. Після підтвердження, суддя робить 3 рестарту, після 3-го рестарту, матч починається і суддя оголошує про це словами: «Match! Match! Match

6. Після закінчення заданого кількості раундів (15), суддя оголошує про зміну сторін словами: "Change teams!", Гравці переходять за протилежну команду.

7. Далі матч йде до того моменту, поки одна з команд, перша набере 16 виграних раундів по сумі сторін. (Наприклад Команда "А" виграла, граючи за Tеррорістов у Команди "B" 10: 5 (15 раундів за першу сторону), щоб Команді "А" перемогти в матчі, їй досить за CT виграти всього 6 раундів. (Разом 10 (T ) +6 (CT) = 16))
7.1 Якщо після закінчення матчу обидві команди набрали по 15 виграних раундів, то або визнається нічия (якщо це дружній / тренувальний cw), або призначається овертайм.
7.2 Правила овертаймі: команди грають за ті ж сторони, що і на початку матчу. (Наприклад team А грала за ct першу сторону, відповідно і ОТ вона почне за ct.) Робляться 3 рестарту і ВІД починається. Овертайм - це укорочений матч, в якому замість 15 (за сторону) раундів грається всього 3, і відповідно, виграти треба 4 за сумою сторін. Якщо в ВІД знову фіксується нічия, то призначається ще один ВІД і т.д. до виявлення переможця.

8. Після закінчення матчу гравці повинні покинути сервер в перебігу 5-ти хвилин.
9. Капітан зобов'язаний контролювати поведінку гравців своєї команди.