Плавець з Ульяновської області станислав Донець підкорив південну Африку

Перший етап змагань, що пройшов в південноафриканському містечку Дурбан. зібрав понад двісті майстрів «блакитних доріжок" з дев'ятнадцяти країн світу. Протягом двох змагальних днів в місцевому Водному центрі Королівського парку встановили чотири вищих світових досягнення і дюжину рекордів безпосередньо цих змагань.

Найбільш успішних результатів домоглися представники команди господарів першого етапу Кубка світу: південноафриканські плавці в 34 фінальних запливах здобули одинадцять перемог. А ось в активі збірної Росії виявилося всього сім медалей різної проби - три «золота», два «срібла» і дві «бронзи». Приємно, що дві нагороди в скарбничку нашої національної команди поклав дімітровградец Станіслав Донець. Представник Ульяновської області став віце-чемпіоном на дистанції 50 метрів на спині, а в запливі вдвічі довшій посів третє місце. Стартував в Південній Африці Донець ще й на двухсотметровке, але на цій дистанції в число призерів не пробився - фінішував четвертим.

Краще за всіх з російських плавців в ПАР виступив Сергій Фесик. який став чемпіоном на двох стометрівках - вільним стилем і комплексним плаванням. З медалями повернулися і інші наші плавці: Євген Коротишкін ( «золото» на дистанції 100 метрів батерфляєм), Аркадій Вятчанін ( «срібло» на двухсотметровке на спині) і Максим Ганіхін ( «бронза» на дистанції 200 метрів батерфляєм).

Скачай наш додаток «Спецкор» і отримуй гроші за новини!