Мещеряков «локомотив» взяв свої окуляри, але попереду ще дуже багато

Голова ради директорів «Локомотива» Анатолій Мещеряков поділився враженнями від перемоги над «Анжи» в матчі 3-го туру РФПЛ. Зустріч проходила в Москві на стадіоні «Локомотив» і завершилася з рахунком 1: 0 на користь господарів.

«Треба реалізовувати свої моменти. Думаю, сьогодні трохи не вистачило удачі. Так, як грали в другому таймі, треба було починати в першому. Кілька недооцінили суперника, але в другому таймі грали краще, ніж в першому - і по віддачі, і по самовіддачі. Три гри тільки пройшло, попереду ще дуже багато. Ми взяли свої очки. Може, ніхто не сподівався, що ми у ЦСКА виграємо, але гра і матч за Суперкубок показали, що нам є ким грати.

Фарфан на позиції центрфорварда? Час покаже. Грав, в принципі, корисно. Зрозуміло, що не відразу звикнеш до такої гри, але чинив тиск на захисників, що дозволяло атакувати другим темпом. Треба реалізовувати свої моменти. Вони були, і не тільки у нього ", - передає слова Мещерякова кореспондент« Чемпіонату »Поліна Куимова.

Мещеряков: на істотне зниження зарплати «Локомотив» Дзюбу візьме!

Г. Зотов: думаю, «Рубін» в матчі з «Крилами Рад» нічого нового не покаже

Захисник Чернов: якщо не виявлю себе в «Уралі», ЦСКА мене взимку не поверне

Гвардіола: в матчі з «Вулверхемптоном» на поле вийдуть 11 нових гравців «МС»

Бартон: все, що несе Клопп, потрібно сприймати як марення

Тренер «Малаги» піддався гомофобську образам під час матчу з «Барселоною»