Локомотив »обіграв« волгу »- 3 0

Нескладну для "Локо" завдання зовсім спростив суддя, який видалив Польчака в ситуації, допускала і попередження. Інше було справою техніки.

Багато про що, мабуть, змусив Андрія Талалаева задуматися його перший матч на чолі «Волги» - минулого понеділка проти ЦСКА. Той самий, де результат був вирішений вже на 5-й і 7-й хвилинах, а «Волзі» не допомогло навіть видалення Дзагоєва в першому таймі. Втім, чому дивуватися, якщо ніжегородци програли шість своїх останніх зустрічей, а з останніх дев'яти сама безгрошова команда Прем'єр-Ліги програла вісім при одній нічиїй і співвідношенні м'ячів 5:26. До речі, борги, як кажуть футболісти «Волги», гасити почали. Почне чи сама «Волга» гасити борги перед своїми уболівальниками? Насилу можна було уявити, що це може почати відбуватися у виїзній зустрічі з лідером чемпіонату Росії.

Не знаю вже, з пристойно зрослими чи, кажуть, тренувальними навантаженнями - і реакцією на них організмів того чи іншого футболіста - пов'язані зміни в складі «Волги», але Талалаев справив їх безліч. Аж сім! Легше назвати тих, хто в порівнянні з матчем проти ЦСКА вцілів: Ковальчик, Леандро, Каряка і той самий Шуленін. на якому заробив вилучення Дзагоєв. Тепер «армійців» вже точно не подвоять термін дискваліфікації.

Сичов. Не скористатися шансом в грі з ЦСКА, тепер на так знайомому йому

Росія - Прем'єр-Ліга. 24-й тур

Волга
Нижній Новгород

Вилучення: немає - Польчак, 24

Це, звичайно, жарт. Справа все-таки відбувалося не в Махачкалі, а в Москві. А якщо серйозно, то змінилася у «Волги» і схема: Талалаев вирішив зіграти з трьома центральними захисниками - Ковальчиком, Польчаком і перекваліфікуватися з опорників Шуленін. На тлі таких масштабних змін у «Волги» всього дві (що нехарактерно для Леоніда Кучука) перестановки «Локомотива», у якого так поки і не одужали Діарра і Буссуфа. могли б і не впасти в око. Якби не одна з них (друга - Олексій Андрійович Міранчук замість Ткачова) - воротарська.

Схоже, після гольового моменту в самому початку матчу «Локомотив» не очікував від суперника будь-яких проблем - але в наступні десять хвилин «Волга» сміливішав від епізоду до епізоду. Три кутових; перерваний лише в останню секунду Дюріца пас на вихід Даниленко; потужний постріл Путіло з підбору після корнера, що припав, правда, прямо в Гільєрме ... Загалом, стало зрозуміло, що безладно відбиватися і тим обмежуватися ніжегородци в цьому матчі не збираються. Гості розумно і грамотно виходили з оборони, цілком виразно контролювали м'яч - за їхніми діями не сказати було, що перед нами - 15-я команда РФПЛ. З іншого боку, в попередній-то день 16-я взагалі розгромила 4-ю ...

На 20-й хвилині, однак, наступний гольовий момент знову створив «Локомотив». Знову довга поздовжня передача Чорлука - і Н'Дойе, втікши від Польчака, з рогу вискочив один на один з Парейко. Сенегалець вирішив що є сили засандалить м'яч у ближню «дев'ятку» - але трохи промахнувся. А через секунди його удар після скидки Самедова ціною невеликої травми заблокував Алдонін.

«Волга». Парейко - 5,5. Леандро - 5,0, Ковальчик - 4,5, Польчак - 4,5, Путіло - 5,0, Шуленін - 5,5, Чичерін - 5,0, Каряка - 5,0 (Міносян - 5,5), Концедалов - 5,0 (Ропотан - б / о), Алдонін - 5,0, Даниленко - 5,0 (Саркісов - 5,0).

Пенальті, на відміну від видалення, не викликав жодних сумнівів. Удар Самедова з пенальті виявився занадто потужним для воротаря - і нехай Парейко напрямок вгадав і навіть торкнувся м'яча руками, від них він зрикошетив у «дев'ятку». 1: 0 - і в те, що «Волга» в обставинах, що склалися зможе відігратися, повірити можна було з великими труднощами.

«Волга», нарешті заробивши на 50-й хвилині небезпечний штрафний, його розтринькала: Каряка виконав щось з області американського, але ніяк не звичного нам футболу. «Локомотив» ж з моменту другого голу особливого завзяття не демонстрував: мовляв, заб'ємо ще - добре, не заб'ємо - не страшно. Можна і дозволити Міносяну закриття м'яч з 22 метрів - Гільєрме і не такі брав.

Гра, у якій і так давно вже не було нерва, зовсім втратила інтерес. Залишалося тільки з'ясувати, чи дозволить Талалаев зіграти Сичову проти команди, в якій той провів більшу частину кар'єри. Чи не дозволив. Головний тренер «Волги» дивиться не в минуле, а в майбутнє. Яке поки у нижегородського клубу оповите туманом. Проте у Талалаева - півторарічний контракт, і він знав, на що йшов. І цуратися важкої і невдячної роботи в ФНЛ він безумовно не буде. Знав, на що йшов.

А «Локомотив» Кучука, здобувши чергову перемогу, знову випередив «Зеніт» і вийшов в одноосібні лідери. Все йде до того, що 4 травня в Черкізово два цих клубу пред'являть нам, по суті, золотий матч. Хоча, звичайно, ЦСКА з цим напевно не погодиться ...