Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Життя в дитячому саду.Інтеграція освітній галузі: «Комунікація», «Художня творчість (ліплення),« Читання художньої літератури »,« Праця »,« Здоров'я ».

Види дитячої діяльності: ігрова, продуктивна, комунікативна, сприйняття художньої літератури.

Цілі: вчити розповідати про життя в дитячому саду; розвивати логічне мислення; удосконалювати вміння ліпити з пластиліну.

Плановані результати: вміє підтримувати бесіду, висловлювати свою точку зору; висловлює позитивні емоції (інтерес, радість, захоплення) при слуханні музики «Ранок починається» з мультфільму «Опудало-Мяучело»; володіє навичками самообслуговування, цікавиться образотворчої дитячої діяльності (ліплення ведмедя з пластиліну).

Матеріали і обладнання. аудіозапис пісні «Ранок починається», картинки із зображенням градусника, каструлі, піаніно, віника, сюжетні картинки «Діти в дитячому саду»; пластилін.

Ранок починається, починається.
Місто посміхається, посміхається.
Відкриваються віконця,
Вибігаючи на доріжки,
Гучно ляскаючи в долоні,
Заспівали дзвінко діти:
Раз, два, ранок!
Три, чотири, п'ять!
Приходь грати!
Приходь грати!
Разом з нами
Приходь грати!
Здрастуй, ранок!
Місто посміхається, посміхається.
Сонце піднімається, піднімається.
Ми на сонячних гойдалках
Проїхатися захотіли,
Прямо в небо полетелі-
Вперед, назустріч сонцю!
Раз, два, сонце!

Вихователь. Рано вранці люди йдуть на роботу. Поспішають співробітники і в наш дитячий садок. Хлопці, а хто працює в дитячому саду? (Діти називають: няня, праля, сторож, двірник, вихователь, медсестра, психолог, логопед, музичний інструктор).

Вихователь показує картинки із зображенням каструлі, шприца, віника, піаніно, книги і питає, яким співробітникам потрібні ці предмети? Які ще речі потрібні: медсестрі, кухареві, двірнику і т.д. Що робить сторож? (Забезпечує безпеку, охороняє, чужих людей в садок не пускає і т.д.). Що робить медсестра? (Допомагає хворим дітям, виміряє зріст і вагу і т.д.).

Ми ділили апельсин!

(Кулачок- «апельсин» перед собою.)

(Ліва рука розчепіривши - це «ми».)

(Погляд переводимо на кулачок.)

Ця часточка для кошенят,

(Відгинаємо один пальчик.)

Ця часточка для каченят,

(Відгинаємо інший пальчик.)

Ця часточка для вужа,

(Відгинаємо третій пальчик.)

Ця часточка для чижа,

(Відгинаємо четвертий пальчик.)

Ця часточка для бобра,

(Відгинаємо п'ятий пальчик.)

А для вовка шкірка!

(Струшуємо пензлем з розслабленими пальцями, немов шкіркою.)

Розлютився вовк - біда,

Розбігайтеся хто куди!

(Руки ховаємо за спину.)

Діти ліплять ведмедя з пластиліну коричневого кольору: голова - кулька великого розміру, тулуб - овальне, вушка - млинці середнього розміру; лапи - скачані з пластиліну ковбаски. З чорного пластиліну діти ліплять два однакових маленьких кульки, сплющують їх і мають у своєму розпорядженні на мордочці звірка - це основа очей. З помаранчевого пластиліну скачують горошину і роблять носик.

  1. Чим ми з вами сьогодні займалися?
  2. Що вам сподобалося найбільше?

Життя в дитячому саду.

Інтеграція освітньої галузі: «Комунікація», «Художня творчість (ліплення),« Читання художньої літератури »,« Праця »,« Здоров'я ».

Види дитячої діяльності: ігрова, продуктивна, комунікативна, сприйняття художньої літератури.

Цілі: вчити розповідати про життя в дитячому саду; розвивати логічне мислення; удосконалювати вміння ліпити з пластиліну.

Плановані результати: вміє підтримувати бесіду, висловлювати свою точку зору; висловлює позитивні емоції (інтерес, радість, захоплення) при слуханні музики «Ранок починається» з мультфільму «Опудало-Мяучело»; володіє навичками самообслуговування, цікавиться образотворчої дитячої діяльності (ліплення ведмедя з пластиліну).

Матеріали і обладнання. аудіозапис пісні «Ранок починається», картинки із зображенням градусника, каструлі, піаніно, віника, сюжетні картинки «Діти в дитячому саду»; пластилін.

Організаційний момент. Слухання музики.

Ранок починається, починається.
Місто посміхається, посміхається.
Відкриваються віконця,
Вибігаючи на доріжки,
Гучно ляскаючи в долоні,
Заспівали дзвінко діти:
Раз, два, ранок!
Три, чотири, п'ять!
Приходь грати!
Приходь грати!
Разом з нами
Приходь грати!
Здрастуй, ранок!
Місто посміхається, посміхається.
Сонце піднімається, піднімається.
Ми на сонячних гойдалках
Проїхатися захотіли,
Прямо в небо полетелі-
Вперед, назустріч сонцю!
Раз, два, сонце!

Бесіда про співробітників дитячого саду.

Вихователь. Рано вранці люди йдуть на роботу. Поспішають співробітники і в наш дитячий садок. Хлопці, а хто працює в дитячому саду? (Діти називають: няня, праля, сторож, двірник, вихователь, медсестра, психолог, логопед, музичний інструктор).

Вихователь показує картинки із зображенням каструлі, шприца, віника, піаніно, книги і питає, яким співробітникам потрібні ці предмети? Які ще речі потрібні: медсестрі, кухареві, двірнику і т.д. Що робить сторож? (Забезпечує безпеку, охороняє, чужих людей в садок не пускає і т.д.). Що робить медсестра? (Допомагає хворим дітям, виміряє зріст і вагу і т.д.).

Розповідання по сюжетній картинці.

Вихователь (показує сюжетні картинки із зображенням дітей на прогулянці, святі, в групі і т.д.). Рано вранці поспішають в сад і діти. Подивіться на картинки і скажіть, що роблять діти в дитячому садку?

Колективне розповідання «Що ми робимо в дитячому садку».

Пальчикова гімнастика «Апельсин»

Ми ділили апельсин!

(Кулачок- «апельсин» перед собою.)

(Ліва рука розчепіривши - це «ми».)

(Погляд переводимо на кулачок.)

Ця часточка для кошенят,

(Відгинаємо один пальчик.)

Ця часточка для каченят,

(Відгинаємо інший пальчик.)

Ця часточка для вужа,

(Відгинаємо третій пальчик.)

Ця часточка для чижа,

(Відгинаємо четвертий пальчик.)

Ця часточка для бобра,

(Відгинаємо п'ятий пальчик.)

А для вовка шкірка!

(Струшуємо пензлем з розслабленими пальцями, немов шкіркою.)

Розлютився вовк - біда,

Розбігайтеся хто куди!

(Руки ховаємо за спину.)

Діти ліплять ведмедя з пластиліну коричневого кольору: голова - кулька великого розміру, тулуб - овальне, вушка - млинці середнього розміру; лапи - скачані з пластиліну ковбаски. З чорного пластиліну діти ліплять два однакових маленьких кульки, сплющують їх і мають у своєму розпорядженні на мордочці звірка - це основа очей. З помаранчевого пластиліну скачують горошину і роблять носик.

Чим ми з вами сьогодні займалися?

Що вам сподобалося найбільше?

Список використаної літератури

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Цільова аудиторія: 1 клас.
Урок відповідає ФГОС

завантажити
Конспект заняття на тему "Життя в дитячому садку"

Схожі ігри

Будь ласка, введіть ваш Email.

Якщо ви хочете побачити всі свої роботи, то вам необхідно увійти або зареєструватися

Особистий сайт вчителя і сертифікат безкоштовно.

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

ОТРИМАЙТЕ СВІДЧЕННЯ МИТТЄВО

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Зручний пошук матеріалів для вчителів


Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки


Конспект заняття на тему - життя в дитячому саду - дошкільна освіта, уроки

Ваш особистий кабінет

Схожі статті