• Карлес Пуйоль покинув поле на ношах REUTERS
  • БАТЕ обіграв «Баварію» REUTERS
  • «Баварія» нічого не змогла зробити з БАТЕ REUTERS

«Шахтарю» не вистачило удачі

У групі Е Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» зіграв в гостях внічию з туринським «Ювентусом», ведучи по ходу зустрічі 1: 0. А лондонський «Челсі» цілком очікувано розгромив в Данії місцевий «Норшелланн».

У вівторок в Групі Е туринський «Ювентус» приймав на своєму полі донецький «Шахтар»

У внутрішньому чемпіонаті «гірники» показують рекордні результати - десять перемог у десяти матчах. Зокрема, вже відбулася і перемога над єдиним конкурентом в боротьбі за золото - київським «Динамо». При цьому лише двічі підопічні Мірчі Луческу забивали менше трьох м'ячів. Однак ці успіхи можуть ввести в оману лише неосвіченого - при всій повазі, рівень українського чемпіонату все ж поки невисокий.

До слова, «стара синьйора» теж знаходиться на ходу і демонструє відмінні результати - у внутрішньому чемпіонаті команда не знає поразок уже протягом 45 матчів. А в шести турах нинішнього чемпіонату туринці здобули п'ять перемог.

«Горянки», немов у себе вдома, з перших хвилин кинулися вперед і вже на шостій хвилині могли домогтися успіху, якби Генріх Мхітарян потрапив у ворота з лічених метрів - здавалося, це було легше простого.

Відповідь «Ювентуса» пролунав на 14-й хвилині, коли Алессандро Матрі не вистачило лічених сантиметрів, щоб послати снаряд у сітку.

В середині першого тайму вагоме слово сказав бразильський легіон «гірників».

Півзахисники «Шахтаря» обступили підступи до штрафного «бьянконері», і після серії рикошетів м'яч потрапив до Алексу Тейшейрі, який впевнено послав снаряд під поперечину, не залишивши кіперу туринців Джанлуїджі Буффону шансів.

Правда, недовго Юве вболівальники сумували, бо за мить м'яч вже опинився в сітці донецького клубу. Андреа Пірло нестандартно розіграв кутовий, зробивши передачу в штрафну низом. На цей пас відповів захисник Леонардо Бонуччі, який ударом сходу вразив «дев'ятку».

Відновивши паритет, господарі продовжили поступово посилювати тиск, притиснувши «гірників» до воріт в кінцівці тайму. Так, в компенсований час Бонуччі з меж штрафного ледь не вивів свою команду вперед - Андрій П'ятов тяжко відбив м'яч ногами.

Після перерви гра йшла, немов на гойдалках. Зокрема, на 57-й хвилині Вілліан, який пробив з лінії штрафної, був в якихось сантиметрах від успіху. А в атаці у відповідь удача вже відвернулася від господарів - Алессандро Матрі з семи метрів перекинув не тільки Пятова, але і ворота.

У туринців, як і у гостей, було ще пара можливостей відзначитися. Але все ж ближче до успіху були донеччани.

І знову Вілліан може нарікати на долю, бо перед фінальним свистком на шляху м'яча після його удару з кута воротарського виявилася перекладина.

У підсумку команди заробили по очку.

«Газета.Ru» вела онлайн трансляцію матчу «Ювентус» - «Шахтар».

В іншому матчі групи E дебютант Ліги чемпіонів данський «Норшелланн» на своєму полі проходив випробування чинним переможцем турніру - лондонським «Челсі». Різниця в класі між командами була велика, що показав дебют поєдинку. В середині тайму данці вирівняли гру і стали подовгу контролювати м'яч на половині поля «синіх». Гостям виявився не до душі такий прийом - на 33-й хвилині зустрічі іспанець Хуан Мата з середньої дистанції вразив дальній кут воріт Йеспера Хансена.

Решта голи лондонці забили вже під завісу матчу - на 79-й хвилині Давид Луїс збільшив відрив, а на 82-й Хуан Мата оформив дубль. Фінальну ж крапку поставив Рамірес - 4: 0.

«Газета.Ru» вела онлайн-трансляцію матчу «Норшелланн» - «Челсі».