Юнацький мінімалізм, футбол

Чому команда Хомуха не грає в прем'єр-лізі.

«СЕ» розбирається, з яких причин срібні призери юнацького чемпіонату Європи до 19 років не зіграли ні хвилини у другому турі прем'єр-ліги

Антон МІТРЮШКІН, «Спартак».

До цих пір неясно, кого Дмитро Аленічев вважає першим наступником Реброва - Песьякова або Мітрюшкіна. Обидва гру з «Краснодаром» спостерігали з лави запасних, а старший ще й встиг на наступний день провести 90 хвилин за «Спартак-2». Мітрюшкін в заявку на матч ФНЛ не потрапив.

Максим РУДАКОВ, «Зеніт».

Спостерігав за грою молодіжної першості з лави. У минулому сезоні Рудаков з Олександром Васютін черзі займали місце в воротах. Ймовірно, чехарда триватиме і в цьому році.

Олександр ЛИХАЧЕВ, «Спартак».

У матчі молодіжної першості вийшов на заміну в доданий час. Поки ні Дмитро Аленічев, ні Євген Бушманов не бачать Лихачова в своїх командах.

Джамалдінов ХОДЖАНІЯЗОВ, «Зеніт».

ЗМІ активно відправляють талановитого захисника на Захід, але він поки що вірний ФНЛ. У матчі з «Томью» Ходжаніязов вийшов на заміну на 57-й хвилині.

Микита ЧЕРНОВ, ЦСКА.

Василь ЧЕРОВ, «Краснодар».

У другій половині минулого сезону був основним захисником «Краснодара-2», який виступає в зоні «Південь» ПФЛ. Судячи з усього, поки Олег Кононов не збирається підвищувати 19-річного футболіста. У минулі вихідні Черов вийшов на заміну за 15 хвилин до кінця матчу з ростовським СКА, а наступну гру напевно почне в основі.

Денис ЯКУБА, «Кубань».

Без нарікань відпрацював матч молодіжок «Кубані» і «Терека». Відпахав 89 хвилин, після чого був замінений.

Дмитро БАРИНОВ, «Локомотив».

За інформацією деяких джерел, на блискучого опорника вже поклали око французькі і німецькі клуби. Можливо, якраз зараз він розгрібає пропозиції. Час на це є: «Локомотив» поки не задіє хавбека ні в прем'єр-лізі, ні в молодіжній першості.

Ігор безгрошової, «Уфа».

Відіграв другий тайм у зустрічі з молодіжкою «Ростова», а на наступний день виявився в заявці головної команди. Правда, на поле так і не вийшов.

Олександр Головін, ЦСКА.

Як і Чернов, отримав невеликий відгул. У понеділок займався в загальній групі, а у вівторок потрапив на лаву в грі зі «Спартою».

Аяз ГУЛІЄВ, «Спартак».

Не потрапив в заявку ні на матч молодіжної першості, ні на матч прем'єр-ліги, ні на матч ФНЛ. Але піднімати паніку рано: швидше за все наставники «Спартака» надали Гулієва міні-відпустку. Ще б пак, адже невгамовний хавбек в кожному з п'яти матчів Euro провів по 90 хвилин!

Георгій МЕЛКАДЗЕ, «Спартак».

Сергій МАКАРОВ, «Локомотив».

Основному футболістові молодіжки «Локомотива» був наданий відпочинок після чемпіонаті Європи. У наступні вихідні очікується його повернення на поле.

Ильмир НУРІСОВ, «Кубань».

Відкрив рахунок в матчі молодіжок «Кубані» і «Терека». В результаті краснодарци здобули перемогу 3: 2, а Нурісов був замінений в доданий час.

Олексій Гасиліною, «Зеніт».

Цікава деталь: «Зеніт» заявив на сезон всіх срібних призерів, крім Гасилина. Звичайно, нападник в ці вихідні не потрапив ні в одну заявку - непряме підтвердження того, що Гасилин їде за кордон? Не випадково прізвище форварда фігурує в списку можливих придбань «Шальке».

Рифат ЖЕМАЛЕТДІНОВ, «Локомотив».

«Локомотив» дав Жемалетдінову віддихатися після Euro. Втім, як і Баринову з Макаровим.

Олександр Зуєв, «Спартак».

Усміхнений фланговий форвард червоно-білих був одним з творців тріумфу «Спартака-2» в ПФЛ. Зрозуміло, Євген Бушманов відразу після повернення Зуєва з Греції повернув того до складу. Поки, правда, він вийшов на заміну, але найближчим часом напевно повернеться в «старт».