Copa del sol 2018 - це

• Турнір складається з групового етапу і раунду плей-офф.
  • У турнірі беруть участь 8 команд, по чотири команди в кожній групі.
  • На груповому етапі команди проводять у своїй групі по одному матчу з кожним з учасників.
  • За перемогу в матчі на груповому етапі присуджується 3 очки, за нічию - 1 очко, за поразку - 0 очок.
  • Тривалість матчу становить 90 хвилин. У разі нічиєї в раунді плей-офф після 90 хвилин матчу проводиться серія пенальті.
  • Раунд плей-офф складається з фіналу, матчів за 3-4, 5-6, 7-8 місця. У фіналі беруть участь дві команди, що зайняли перші місця в своїй групі.
  • Переможець в кожній групі визначається за більшою кількістю очок. У разі рівності очок, в залік йде різниця між забитими і пропущеними голами. Якщо і ці показники рівні, то переможець визначається за кількістю забитих голів. У разі, якщо за вищевказаними показниками не вдалося визначити переможця, то в залік йдуть: краща різниця голів в особистих зустрічах між двома командами, більшу кількість голів в особистих зустрічах між командами. У разі рівності показників переможець визначається жеребкуванням, що проводиться оргкомітетом турніру.
  • Гравець, який отримав дві жовтих картки в двох різних матчах, пропускає наступну гру. Гравець, який отримав дві жовтих або одну червону картку в одному матчі, видаляється з поля і пропускає наступну гру.
  • Дисциплінарний комітет може накласти на гравця додаткові санкції.

Призовий фонд

Призовий фонд турніру складає 2 млн. Шведських крон.

1 місце - 600 000 крон; 2 місце - 400 000 крон; 3 місце - 250 000 крон; 4 місце - 200 000 крон; 5 місце - 170 000 крон; 6 місце - 150 000 крон; 7 місце - 130 000 крон; 8 місце - 100 000 крон.