Черишев знову забиває «Барсі»

Найяскравіший російський легіонер сучасності Денис Черишев знову проявив себе в Іспанії, забивши в матчі проти «Барселони». Рівно через 17 років після голу свого батька Дмитра Черишева син забив перший російський гол в ворота «Барси» на «Ноу Камп» за останні 5 років. Спортивна редакція «БІЗНЕСOnline» рецензує гру за участю росіянина з «Вільярреала».

Денис Черишев святкує гол у ворота «Барси». Фото: AS

У цьому сезоні за чемпіонатом Іспанії російська публіка стала стежити трохи пильніше і з куди більшим інтересом. Громадськість чекає матчів «Вільярреала», кращим гравцем якого в цьому сезоні раптово став Денис Черишев - мабуть, єдиний російський легіонер, чиїм досягненням в Росії раді навіть більше, ніж заокеанськими подвигами наших хокеїстів і баскетболістів в НХЛ і НБА. З часів Андрія Аршавіна в «Арсеналі» у російської публіки не було спортсмена, чиї результативні дії тиражувалися і обговорювалися б з тим же розмахом, як Ассіст і голи Черишева-молодшого в іспанському чемпіонаті.

Мессі і партнери, тим не менш, не перестали стискати атакуючі лещата: Ліонель возив всіх і вся на своєму фланзі, включаючи і Черишева, який інколи і грав вдало, але стримати аргентинця для Дениса стало завданням куди складніше, ніж забивати і асистувати партнерам. До перерви «Вільярреал» дотерпіти і відбитися так і не зумів, під кінець тайму пропустивши від Неймара. опинився спритнішим за всіх на добиванні після удару Рафінья і сейви Серхіо Асенхо.

«Вільярреал» Марселіно Гарсії Тораль - абсолютно тренерський колектив, який робить ставку на своїх вихованців і не найбільш затребуваних в Іспанії, але перспективних гравців, які згуртувалися в бойовиту команду з привабливою грою. Черишев в схемах Тораль мало не ключова ланка, завдяки якому «Вільярреал» багато в чому претендує на високі місця в Кубку Короля і чемпіонаті. Матч росіянина проти «Барси» знову це підтвердив.

На старті другої половини протягом чотирьох хвилин на «Ноу Камп» було забито три м'ячі і, вийшовши вперед на 51-й хвилині, «Вільярреал» до 55-ї вже горів 3: 2. «Барса» включилася і накрутила темп, насівши на чужій половині і розгортаючи одну гостру атаку за іншою, влаштовуючи перепасування мало не у воротарському. Дивом гості кілька разів врятувалися від більшого розриву в рахунку: Луїс Суарес маже в «Барсі» куди частіше, ніж в «Ліверпулі», а суддівство Іньякі Біканді дозволило «Вільярреалу» уникнути не найочевидніших пенальті в свої ворота.

Ліонель Мессі і Денис Черишев. Фото: AS

На класі «Барселона» Додуш сміливий «Вільярреал» Тораль, який хоч і звалюється по ходу зустрічі в глибоку оборону, але частенько розтискай контратакуючу пружину і рвався вперед, деколи виявляючись навіть в чисельній більшості. Але «Барса» очікувано взяла три очки, нехай і не без проблем. Так закінчилася серія «Вільярреала» з 18 матчів у всіх турнірах без поразок і продовжилася тенденція забивати з 26 матчів поспіль.

Після голів в ворота «Барселони» від Валерія Карпіна, Віктора Онопко, Ігоря Корнєєва і Олександра Мостового в період, коли російський футбол і його представники були затребувані в провідних чемпіонатах і без роздумів покидали наш чемпіонат заради топ-ліг Європи, у Росії через роки нарешті -то з'явився такий представник в Іспанії, який своєю яскравою грою з кожним матчем все голосніше розбиває тези про те, що наш футбол безнадійний і ущербна.

«Після року в" Севільї "я хотів довести собі, що можу грати на хорошому рівні. Якщо чесно, чемпіонати в Європі зараз сильніше, ніж чемпіонат Росії. Звичайно, я б закликав російських футболістів спробувати себе в Європі, щоб прогресувати », - зазначив Черишев напередодні зустрічі з« Барсою ». Російської гравець «Вільярреала» тим самим недвозначно веде до того, що наші футболісти здатні куди на більшу, ніж місити російські болота, отримуючи за це мільйони в іноземній валюті, спускаючи їх на дорогі авто і публікуючи фото нової тачки в Instagram. На своєму прикладі Денис показує, що замість усього цього можна просто гідно грати в футбол.

Барселона. Браво, Даніел Алвес, Піке, Жорді Альба, Маскерано, Серхіо Бускетс (Матьє, 71), Рафінья (Ракітіч, ​​88), Іньєста, Мессі, Суарес (Педро, 79), Неймар.Вільярреал. Серхіо Асенхо, Перес, Мусаччо, Віктор Руїс, Хауме, Джонатан дос Сантос (Мойсес Гомес, 84), Томас Піна (Трігерос, 76), Бруно Соріано, Черишев, Дос Сантос (Уче, 89), Вьетто.Предупрежденія. Віктор Руїс, 18. Бруно Соріано, 23. Джонатан дос Сантос, 41. Рафінья, 63.