Аланія »виграла турецьку битву, але не війну

У матчі-відповіді четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи «Аланія» у Владикавказі здолала іменитого суперника - турецький «Бешикташ». Однак двох забитих м'ячів для загального успіху за підсумками обох зустрічей для виходу в наступне коло «барсам» не вистачило.

На думку багатьох фахівців, поєдинок повинен був стати формальністю, оскільки «чорні орли» (так називають гравців Босфорської колективу) в першій зустрічі крупно перемогли - 3: 0. Однак підопічні Володимира Газзаєва з таким трактуванням були згодні, і зробили все можливе, щоб засоромити експертів і глобально засмутити візитерів.

Матч почався з півторагодинним запізненням через зливи, що обрушилася на столицю Північної Осетії. Дренаж поля республіканського стадіону «Спартак» напору стихії не витримав, але все ж співробітникам арени згодом вдалося привести газон в належний стан, після чого румунський рефері Олександр Тудор дав стартовий свисток.

Матч пройшов під диктовку господарів, які володіли ініціативою і створювали один гольовий момент біля воріт турків за іншим. У свою чергу, стамбульці час від часу небезпечно огризалися, проте до 80-ї хвилини рахунок так і не було відкрито. А вже під завісу зустрічі слово взяв капітан червоно-жовтих Георгій Габулов, який, опинившись віч-на-віч з голкіпером опонентів, які не схибив - 1: 0. Незабаром - а точніше, на 88-й хвилині, бразильцеві Неко вдалося подвоїти перевагу «аборигенів». Фінальний свисток зафіксував вікторію «Аланію» - 2: 0, але для загального успіху цього не вистачило. Зате вболівальники проводили «барсів» дружним скандуванням «Мо-ло-дці!».

- Ми продемонстрували потужний, сучасний, атакуючий футбол, - зазначив після гри головний тренер «Аланії» Володимир Газзаєв. - Це та гра, до якої ми прагнемо. Кожен гравець довів, що володіє талантом. На полі була єдина, згуртована команда, яка найближчим часом буде переслідувати великі цілі. Кожним футболістом можна сьогодні пишатися. Всі молодці. Боролися, показали характер. Хочу висловити подяку нашим найкращим вболівальникам, які протягом усього матчу підтримували команду, гнали вперед, заряджали на гру. Спасибі їм величезне.

У свою чергу, наставник «Бешикташа» Карлос Карвальял привітав владікавказцев із заслуженою перемогою і при цьому зазначив, що діями своїх вихованців не дуже задоволений.

- Завдання було забити і не пропустити. У першому таймі гра була приблизно рівна, а після перерви ми стали здавати. Вдома ми грали добре, тому що було багато енергії. А в матчі-відповіді «Аланія» зіграла краще. Владікавказци має ігрову практику, а чемпіонат Туреччини ще не почався. Втім, не хочу применшити достоїнства суперника, який зіграв сьогодні здорово.

«Аланія»: Хомич, Дудієв (Таказов, 19), Булгару, Григор'єв. Дакоста, Бакаєв. Плієв. Хубулов (Неко, 49), Габулов, Бікмаєв (Р. Гіголаєв, 74), Зелая.

«Бешикташ»: Рюшту, Койбаши, Фернандеш. Тораман, Сівок, Кавлак (Даг, 89), Алмейда, Гуті (Ауреліо, 63), Голошко (Пектмек, 71), Ернст, Коркмаз

Переможний гол Неко в матчі "Аланія - Бешикташ" 2: 0

Мама Аршавіна про його розлучення: Плітки мене не хвилюють!

Тетяна Іванівна в інтерв'ю «КП» заявила, що в інтернеті «немає ні слова правди»

Легендарний футболіст став президентом Ліберії

Для цього йому довелося закінчити школу

Євген Кафельников: При Єльцині можна було матюкатися на корті

Дружина покинула знаменитого футболіста через рік після весілля через зраду

Футболістів збірної Венесуели напередодні важливого матчу намагалися спокусити повіями

Однак гравці не повелися і перемогли команду Парагваю

Російський боксер Дмитро Бівол став чемпіоном за версією WBA без бою

Організація оголосила офіційно про це після серії обставин

СКА на своєму льоду поступився «Сочі»

"Леопарди» перервали переможну серію петербурзької команди, яка тривала двадцять матчів

Дональд Трамп: «Де Евдженні Малкін! Де він? Схожий на баскетболіста! »

Президент США переплутав ім'я російського хокеїста «Піттсбурга» на прийомі в Білому домі

Американці сенсаційно програли вирішальний матч відбору КОНКАКАФ Тринідаду і Тобаго 1: 2

Кращий футболіст світу став справжнім рятівником для своєї команди

Дональд Трамп: "Євген Малкін великий, схожий на баскетболіста"

"Піттсбург Пінгвінз" прийшов на урочистий прийом в Білий дім, а президент США похвалив російського хокеїста

Діючі чемпіони Європи обіграли вдома Швейцарію 2: 0 і стали першими в своїй групі

Матч Росія - Іран: поєдинок в Казані завершився внічию 1: 1